Ziņas

Sabiedrība

Gulbenes novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27.janvāra plkst. 6.30 līdz 28.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Vakar plkst. 13.24 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Gulbenes novadu, kur pēc sākotnējās informācijas deg metālapstrādes cehs. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ražošanas ēkas deg 1200m² platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. No ēkas tika iznesti 30 gāzes baloni.  Notikuma vietā strādāja 14 ugunsdzēsēji glābēji no Gulbenes, Alūksnes un Balviem. Plkst. 14.48 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts, bet plkst. 16.26 pilnībā likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Rūpniecības ielā Madonā, kur dega vieglā automašīna 1m² platībā, Brīvības ielā Lubānā, kur dega starpstāvu pārsegums 1m² platībā, kā arī Beverīnas novada Brenguļu pagastā, kur mājas dūmvadā dega sodrēji 1m² platībā.