Ziņas

Kriminālziņas

Gulbenē pazudusi 15 gadus jauna meitene

Gulbenes policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 2002.gadā dzimušās Ketijas Jēkabsones meklēšanā. Meitene šā gada 31.martā ap pulksten 15 devusies prom no savas dzīvesvietas Gulbenes novadā, Jaungulbenes pagastā, Gulbītis, no mājām „Sniedzes”. K. Jēkabsone devusies nezināmā virzienā un šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Jaunietes pazīmes: augums 164 cm, gari mati ar sarkaniem galiem. Bija ģērbusies zaļganās auduma biksēs, pelēkā mētelī ar jostu un pogām, smilškrāsas zābakos līdz potītēm, kā arī plecos –  melna mugursoma ar daudzkrāsainiem ornamentiem.

A.Geļjanu norāda, ka par meitenes prombūtni policiju informēja vakar un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību. Iespējams, ka meitene varētu atrasties Gulbenes vai Madonas pusē.

Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo meiteni un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu K. Jēkabsones atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruņiem 110, 64401123 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!