Ziņas

Kriminālziņas

Gulbenē nozog automašīnu, ko vēlāk atrod avarējušu

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 67 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 15 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 1 zādzību no tirdzniecības vietas, 5 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem;
  • 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 1 ceļu satiksmes negadījumu, kurā cietis 1 cilvēks;
  • 1 gadījumu, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 29 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 102 administratīvā pārkāpuma protokoli par dažādiem pārkāpumiem sastādīti.

Plašāk par konkrētiem notikumiem, kas konstatēti Vidzemē aizvadītajā diennaktī, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

16.augustā Kocēnu novada Bēraines pagastā, netālu no kādām mājām, 1951.gadā dzimušu sievieti sakodis suns. Cietušajai sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Naktī uz 16.augustu Gulbenē, Brīvības ielā, nozagta automašīna VW LT46, kura vēlāk atrasta avarējusi Gulbenes novadā, Beļavas pagastā, Ozolkalnā. Aizdomās par automašīnas zādzību un negadījuma izraisīšanu policija aizturējusi kādu 1992.gadā dzimušu vīrieti, kurš nogādāts policijas iecirknī. Par notikušo sākts kriminālprocess, policija noskaidro visus apstākļus.

16.augustā ap pulksten 19:30 Gulbenes novadā, Rankas pagastā, autoceļa Ranka – Lācītes 3.kilometrā, 1972.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Citroen, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas pasažiere – 1974.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

16.augustā saņemta informācija, ka Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā, atlaužot piekaramo atslēgu, iekļūts dzīvojamā vagoniņā un nozagts spinings un vēžu murdi. Policijā sākts kriminālprocess.

16.augustā Ērgļu novadā, Jumurdas pagastā, uz autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs, avarēja 1983.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna Ford Transit. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis iespējams nav izvēlējies drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojāts transportlīdzeklis.