Ziņas

Sports

Gulbenē notiks forums “Gulbenes sports – šodien un rīt”

Šodien plkst.14 Gulbenes kultūras centrā notiks sporta sabiedrības forums “Gulbenes sports – šodien un rīt”, kura mērķis ir rast papildu iespējas vai pilnveidot esošās, lai katrā no jomām būtu vēl labāki sasniegumi novada sporta dzīves kvalitātes nodrošināšanā.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, forumā aicināti piedalīties pārvalžu sporta organizatori, treneri, sporta skolotāji, sporta organizāciju (biedrību) pārstāvji, Gulbenes novada domes Sporta komisija un aktīvie sportisti, lai kopīgi risinātu Gulbenes novada iedzīvotājiem aktuālos jautājumus sporta jomā.

Foruma laikā būs iespēja atskatīties uz paveikto un uzzināt turpmāko sporta attīstību novadā, būs iespēja dalīties viedoklī par interesējošām un aktuālām tēmām.

Foruma dalībnieki līdzdarbosies diskusiju grupās par bērnu un jauniešu sportu, pieaugušo un augstu sasniegumu sportu, sporta infrastruktūru, finansējumu sportam, tā izlietojumu, sadarbību starp sporta institūcijām un sporta jomas administrēšanu, starptautisko un starpnovadu sadarbību.

Gulbenes novada sporta sabiedrības forumu organizē Gulbenes Sporta centrs sadarbībā ar Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļu.

LETA