Ziņas

Kriminālziņas

Gulbenē aplaupīts kāds īpašums; Salacgrīvā kāda persona ielauzusies dzīvoklī

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 79 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 15 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 25 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas vadītājs. Noformēti 53 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 15 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

7.janvārī pulksten laika posmā no 10:00 līdz 16:00 Salacgrīvā kāda persona ielauzusies dzīvoklī. Konstatēts, ka atlaužot mājokļa logu, šobrīd nenoskaidrota persona, iekļuvusi dzīvoklī un no maka nozagusi naudu. Policija skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

7.janvārī pulksten 14:07 Valkas pagastā notika gāzes balona eksplozija. Sākotnējā informācija liecina, ka sprādziens radies nepareizas gāzes balona lietošanas rezultātā. Policija uzsākusi kriminālprocesu un turpina izmeklēt notikušā apstākļus. Negadījumā cieta viena persona, kura no tālākas hospitalizācijas atteicās. Ņemot vērā, ka māja atrodas avārijas stāvoklī, no tās tika evakuēti visi tās iedzīvotāji.

7.janvārī pulksten 18:30 Gulbenē aplaupīts kāds īpašums. Dzīvokļa saimniece konstatējusi, ka no īpašuma nozagts televizors. Policija precizē notikušā apstākļus, kā arī materiālos zaudējumus.

7.janvārī pulksten 21:41 Apes novada Virešu pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 150.kilometrā, tika apturēts automašīnas “VW Sharan” vadītājs, kurš sēdās pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā. Vīrietim tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu 0,99 promiļu reibumā.