Ziņas

Uzņēmējdarbība

Godinās Kocēnu novada uzņēmējus

Sestdien, 14.martā, plkst.17 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks tradicionālais Kocēnu novada uzņēmēju godināšanas pasākums, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.

Ikgadējais pasākums tiek rīkots ar mērķi pateikties uzņēmējiem, zemniekiem, tūrisma uzņēmējiem, amatniekiem, mājražotājiem par devumu novada ekonomikas stiprināšanā un labklājības vairošanā, kā arī sniegt iespēju uzņēmējiem savstarpēji iepazīties, veidot jaunus kontaktus un uzzināt par uzņēmējdarbības attīstības iespējām.

Pasākuma laikā Kocēnu novada dome sveiks novada uzņēmējus un zemniekus, kuriem tiks piešķirtas balvas vairākās nominācijās – “Gada ražotājs”, “Gada lauksaimnieks”, “Ģimene lauku sētā”, “Gada tūrisma uzņēmums”, “Kocēnu novada zaļā bļodiņa”, “Gada amatnieks”, “Gada jaunums”.

Kocēnu novada dome augstu vērtē ikvienu darbīgu un uzņēmīgu cilvēku novadā, tāpēc jau ceturto gadu tiek rīkots šāds uzņēmēju godināšanas pasākums. Sarīkojumā muzikālus sveicienus klātesošajiem dāvinās Normunds Ķietis un Inita Āboliņa koncertprogrammā “Par tevi un mani”, bet vakara noslēgumā – balle kopā ar grupu “Lauku muzikanti”.

LETA