Ziņas

Sabiedrība

Gatavojamies loterijai

Nevienam laimētājam nav veicies divas reizes, tomēr tāda iespēja nav izslēgta. Pērnā gada izloze interesanta tajā ziņā, ka tad vinnējis visu izložu vecākais veiksminieks – 91 gadīgais līgatnietis Andrejs Kurps un visu septiņu izložu jaunākā laimētāja – 11 gadīgā cēsniece Alise Jansone.

Nākamajā otrdienā izlozēto mantu skaits būs vislielākais septiņos gados – 12. Mūsu sadarbības partneris loterijā joprojām ir SIA “Tigra”.

Ko, saņemot laimestus, teikuši pērnā gada loterijas veiksminieki? Cēsniece Anželika Elmere ieguva sulu spiedi. “Man ļoti garšo jāņogu un aveņu sīrups. Tagad tos pagatavot būs daudz vienkāršāk,” izteicās Cēsu friziere.

Cēsniece Milda Dille laimēja mobilo telefonu. To saņemot, viņa teica: “Visiem mazbērniem jau ir mobilais telefons, un šo lietošu pati. Tagad jau tas ļoti noder, īpaši tad, ja es vai vīrs aizbrauc uz dārzu, tad varam sazināties.”

Alise Jansone, saņemot elektrisko tējkannu, izteicās: “Mammai garšo kafija. Viņa ātri ūdeni uzkarsēs un kafiju aplies.”

Lielāko laimestu – televizoru ieguva cēsnieks Ainārs Gulbis. 9. janvāra vētras naktī viņš dežurēja pie dispečera pults Valmierā, glābjot to, kas vēl iespējams. Pēc dažām dienām A. Gulbis uzzināja par laimestu. Abus šos notikumus viņš komentējis: “Šausmu nakts un laimests mierinājumam.”

Tātad nākamajā otrdienā plkst. 13.10 klausieties “Radio Trīs”!