Ziņas

Sabiedrība

Gatavojamies “Druvas” abonementu loterijai

AbonējietFoto: Valda Rozenberga

“Druvas” izdevēji jau veic priekšdarbus rajona laikraksta gada un pusgada abonementu loterijai. Tā notiks jau devīto reizi.

Astoņos iepriekšējos gados izlozētas vairāk nekā 80 sadzīvē noderīgas mantas, katru gadu arī pa televizoram. Atzīmēšanas vērts ir fakts, ka neviens laimētājs pie izlozes mantām nav ticis divas reizes. Pagājušajā gadā loterijā piedalījās 1633 abonementi.

Ko par vinnestiem teikuši laimētāji? Cēsniece Irēna Meščenkova, kura dzīvoja kopā ar māsu Asju Pētersoni, saņemot putekļu sūcēju, priecīga paziņoja: “Tādas mantas gan mums mājās nebija!”

Priekuliete Liega Sūrīte: “Man par tējkannu jāsaka paldies meitiņai Agitai. Viņa avīzīti pasūtīja uz mana vārda. Tagad varēšu katru dienu lasīt un dzert arī karstu kafiju.”

Cēsniece Lauma Laicāne: “Ir taču labi, ka būs jauns gludeklis pa rokai. Pie tam es pirmoreiz vispār kaut ko laimēju.”

Cēsniece Sarmīte Breikša , mobilā telefona laimētāja, apgalvoja: “Tagad ir tik ļoti pierasts pie “Druvas”, ka nevaru vairs iedomāties ikdienu bez rajona avīzes publikācijām.”

Zosēnietei Aldonai Sidorakai “Druvu” pasūtīja bērni – Lolita Zariņa un Aleksejs Sidoraks. Abi arī ieradās redakcijā saņemt laimestu. Lolita izteicās: “Mātei tas bija liels pārsteigums, kaut viņa loterijās nereti laimējusi. Iepriekšējā naktī viņa bija nosapņojusi, ka kāds viņai dod naudas kaudzītes. Šoreiz naudas kaudzīšu vietā izrādījās mobilais telefons.”

Pēc laimētā televizora ieradās Dzērbenes zemnieki Daiga un Māris Sīkas. Kundze priecājās: “Tā bija lieliska dāvana manā dzimšanas dienā, tieši dienu pēc izlozes “Radio 3″. Loterijā vēl nekad dzīvē laimējuši nebijām.”

Loterija notiks 17. janvārī, tās gaitu varēs dzirdēt “Radio 3” ēterā. Izlozēs 12 mantas: televizoru, divus mobilos telefonus, trīs putekļu sūcējus, divus gludekļus, mikseri, sulu spiedi, kafijas automātu, elektrisko cepeškrāsni.