Ziņas

Sabiedrība

Gaidāmas izmaiņas “Norma-A” apkalpotajos maršrutos Vidzemes un Latgales virzienā

Lai uzlabotu pasažieru ērtības, no šodienas plānotas izmaiņas četros SIA “Norma-A” apkalpotajos maršrutos Vidzemes un Latgales virzienos, aģentūru LETA informēja uzņēmumā

No 16.novembra maršrutā Rēzekne-Ludza-Kārsava-Rēzekne un Rīga-Madona-Rēzekne pieturvieta “Blonti” tiks nomainīta uz pieturu “Blonti 2”, ņemot vērā, ka šī pieturvieta atrodas tuvāk apdzīvotai vietai, kur ir lielāka pasažieru plūsma.

Atsaucoties pasažieru lūgumam, turpmāk maršruta Valmiera-Ranka-Madona autobusam, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.16, tiks samazināts braukšanas laiks par piecām minūtēm. Tādējādi pasažieriem vienmēr būs iespēja pagūt uz maršruta Rīga-Madona-Lubāna autobusu, kas no Madonas autoostas virzienā uz Pļaviņām izbrauc plkst.19.05. Tāpat tiks samazināts maršruta Rīga-Madona-Rēzekne autobusa, kas no Rēzeknes autoostas izbrauc plkst.5.40, stāvēšanas laiks Aizkraukles autoostā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus, ņemt biļetes par braucienu, lai izslēgtu neprecīzu uzskaiti, jo ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.