Ziņas

Sports

Gads ar uzvarām

Cēsu florbola komandas gadu sākušas ar uzvarām. Virslīgas čempionātā “Cēsu alus/ Lekrings” trešajā periodā burtiski iznīcināja Liepājas “Kuršus”. Ja pēc aizvadītajām 40 minūtēm rezultāts bija vēl samērā līdzvērtīgs 6:3, trešajā periodā cēsnieki guva septiņus bezatbildes vārtus, un spēle noslēdzās 13:3. Jāatzīmē, ka precīzi bija septiņi no astoņiem metieniem, ko Cēsu komanda trāpīja vārtu četrstūrī. Kopumā spēlē “Cēsu alus/ Lekrings” izdarīja 19 metienus, 13 no tiem bija rezultatīvi. Jāuzteic Paula Erenbota spēle, kurš guva trīs vārtus, izdarīja rezultatīvu piespēli un tika atzīts par komandas labāko spēlētāju. Savus pirmos vārtus “Cēsu alus/ Lekrings” rindās guva arī Edgars Balodis. Vārtus guva arī Aleksandrs Abramovs – 3, Andris Malkavs – 2, Dāvis Vilders – 2, Gints Bērtulis, Mārtiņš Rajeckis.

Gadu ar uzvaru sāka arī sieviešu komanda “Lekrings”, kuras sastāvu papildinājušas trīs jaunas spēlētājas. Tas deva rezultātu, un cēsnieces ar 9:7 pārspēja komandu “Tērvete”. Trīs vārtus debijas spēlē guva Līga Andersone, pa reizei pretinieču vārtsardzi pārspēja: Džeina Eglīte, Santa Kuzmane,

Ieva Moroza, Sabīne Dzalba un Maija Zēmele.

Ne tik veiksmīgs gada sākums “SK Pārgauja” komandai vīriešu virslīgā, jo piedzīvots zaudējums 4:9 pret “Ulbroka/ FS Masters”. Vārtus guva: Lauris Ābols, Oskars Balodis, Edijs Vents, Ingus Balodis.

Jānis Gabrāns