Ziņas

Sports

“Gada sportista” pretendenti zināmi

Cēsu rajona padomes sporta jautājumu komiteja savā sēdē lēma par titula “Gada sportists” un “Gada komanda” piešķiršanu. Kopumā uz šo titulu pretendēja astoņi sportisti individuālajā vērtējumā – Intars Spalviņš, Juris Kokins, Edgars Piksons, Jānis Dūka, Kaspars Dumbris, Ģirts Kalniņš, Ilmārs Bricis, kā arī vīriešu basketbola komanda “SK Cēsis/ Remarks”, sieviešu basketbola komanda “Cēsis”, Cēsu sporta skolas U-16 zēnu komanda.

Kā paskaidroja rajona sporta dzīves koordinators Gunārs Dumbris, konkurence bija sīva un lēmumu pieņemt nav bijis viegli: “Ikviens sportists pelnījis atzinību, jo laikā, kad sporta laukumos konkurence kļūst arvien sīvāka, lai tiktu uz goda pjedestāla, vajadzīgs īsts cīnītāja raksturs, gribasspēks un arī veiksme. Bet intriga vēl saglabājas. Galvenajam titulam katrā nominācijā esam izvirzījuši divus, un uzvarētājs kļūs zināms tikai apbalvošanas ceremonijā.”

Individuālajā vērtējumā uz “Gada sportista” titulu pretendē Eiropas čempionāta sudraba medaļas ieguvējs biatlonā Edgars Piksons un pasaules čempions orientēšanās sportā veterāniem un godalgoto vietu ieguvējs pasaules čempionātā biatlonā veterāniem Juris Kokins, kurš pērn divas reizes tika atzīts par “Mēneša sportistu”. Savukārt, komandu vērtējumā uz titulu pretendē abas sporta kluba “Cēsis” basketbola komandas – “SK Cēsis/ Remarks”, kas pērn veiksmīgi debitēja Latvijas basketbola līgā, regulārajā čempionātā izcīnot 2.vietu, un sieviešu komanda “Cēsis”, kas pērn Latvijas sieviešu basketbola līgas izslēgšanas turnīrā izcīnīja bronzas godalgas, atnesot sporta klubam pirmās medaļas. Tas bija labākais panākums komandas pastāvēšanas vēsturē. Kurš būs galveno titulu ieguvējs, uzzināsim janvāra beigās.