Ziņas

Sports

Futbolisti gatavojas vasarai

Visu ziemu Cēsu stadiona futbola laukumā valdīja rosība. Lai arī futbolistiem laukumu dažkārt nācās dalīt ar citu sporta veidu pārstāvjiem, FK “Priekuļi”/ Cēsu Sporta skola” treneris Aivars Krickis norāda, ka treniņu process aizvadīts atbilstoši plāniem, gandrīz visu varējuši īstenot, izņemot to, kam būtu vajadzīgas telpas, teiksim, darbs trenažieru zālē ar svariem: “Paldies olimpiskā centra “Cēsis” darbiniekiem, kuri gādāja, lai futbola laukums vienmēr būtu attīrīts no sniega un sagatavots treniņiem. Tas bija liels pluss. Visas Sporta skolas grupas regulāri trenējās, varbūt visaukstākajās dienās pašiem mazākajiem treniņus atcēlām, bet pārējie darbojās.”

Jautāts, vai šis laiks neietekmēja treniņu apmeklētību, varbūt kāds nolēmis neturpināt trenēties, treneris stāsta, ka šādām bažām neesot pamata: “Jā, bija piesardzīgie, pārsvarā tie, kuriem mājās vecvecāki gados un bija bailes par iespējamu saslimšanu. Tas arī saprotams, šos argumentus ņēmām vērā, tomēr
lielais vairums bija uz strīpas, un par to liecina paveiktais darbs, kopš septembra cītīgi trenējoties. Stimulu dod vasara, ļoti ceram, ka varēsim sākt sezonu. Telpu sezonas nebija, bet nepieļaujam domu, ka sezona āra laukumos varētu nebūt.”

Treniņus atsākušas arī vīriešu 2.līgas un sieviešu 1.līgas komanda. Tām pērn pilnībā neizdevās izspēlēt visas ieplānotās spēles, jo Futbola federācija lēma priekšlaikus noslēgt virslīgas dublieru čempionātu, Latvijas 1. un 2. līgas čempionātus, Latvijas 3. līgas reģionālās sacensības, kā arī Latvijas jaunatnes čempionātu. Vietu sadalījumu turnīra tabulās noteica ar koeficienta palīdzību, ko aprēķināja, sadalot komandas iegūto punktu skaitu ar komandas nospēlēto spēļu skaitu. Rezultātā vīriešu komanda FK“Priekuļi/ Cēsis” 2.līgā finišēja 4.vietā, bet dāmu komanda “Cēsis/ FK “Priekuļi”” – sieviešu čempionāta 1.līgā – 10.vietā 13 komandu konkurencē.