Ziņas

Sports

Futbola sezona noslēgta

Ja Latvijas futbola izlase nespēj iepriecināt līdzjutējus, emocijas jāmeklē Latvijas čempionātā. Mūsu puses futbola līdzjutējiem šogad bija, kam līdzi just, jo FK “Priekuļi” jau bija pārstāvēts ar divām komandām. Vīriešu komanda turpināja krāt pieredzi 2.līgā, bet pirmo reizi kluba vēsturē Latvijas čempionāta gaisotni izjuta dāmas, startējot sieviešu 1.līgā.

Vīriešu komanda 2. līgas Ziemeļu zonā 11 klubu konkurencē ieņēma septīto vietu. Salīdzinājumā ar pērno gadu kāpums par divām vietām. Čempionāta 20 spēlēs FK “Priekuļi” izcīnīja septiņas uzvaras, četras spēles noslēdza neizšķirti, kā arī piedzīvoja deviņus zaudējumus. Vārtu attiecība pozitīva 41:38. Komandā rezultatīvākais vārtu guvējs Vairis Vēlme, kura kontā deviņi precīzi raidījumi. Piecus vārtus guva Jurģis Zumbergs, pa četriem Klāvs Grosbergs un Arnolds Kostovs.

Ziemeļu zonā uzvarēja “Valmiera Glass VIA – 3”, otrajā vietā SK “Krimulda”, tās pamatsastāvu veidoja futbolisti, kuri vēl pagājušās sezonas sākumā spēlēja SK “Cēsis” rindās. Labāko trijnieku noslēdza FK “Limbaži”. Turnīra tabulu šajā sezonā noslēdza SK “Cēsis”, kas 20 spēlēs guva tikai vienu uzvaru, vēl vienu spēli noslēdza neizšķirti un piedzīvoja 18 zaudējumus. Vārtu attiecība 10:94. Cēsu komandas rindās četri vārti Rinalda Kaņipova kontā.

Sieviešu 1.līgas čempionāta debitantēm, “Cēsis/ FK “Priekuļi””, sākot sezonu, galvenais mērķis bija gūt pieredzi, sajust un pamēģināt, kas ir lielais futbols.
Pieredze, protams, nāca ar zaudējumiem, taču arvien vairāk spēlētājām radās pārliecība, ka var arī pacīnīties par kādu punktu, un tas arī notika. Kopumā šajā sezonā “Cēsis/ FK “Priekuļi”” aizvadīja 18 spēles, izcīnot divas uzvaras, divas spēles beidzot neizšķirti un piedzīvojot 14 pieredzi nesošus zaudējumus.

Pēdējā čempionāta spēle pret FK “Laidze/ Talsu NSS” izšķīra, vai noslēguma tabulā komanda ierindosies devītajā vai desmitajā vietā 11 komandu konkurencē. Ar 4:1 pārākas bija pretinieces, kurām devītā vieta, bet “Cēsis/ FK Priekuļi”” finišēja desmitās. Labākās vārtu guvējas Džeina Eglīte un Nikola Kovaļevska, katrai četri precīzi raidījumi. Jāatzīmē, ka Džeina šogad tika uzaicināta palīdzēt arī komandai “Riga United Ladies”, kas spēlē dāmu augstākajā līgā, un līdz šim aizvadītajās četrās spēlēs viņa atzīmējusies ar diviem gūtiem vārtiem. Abi gūti spēlē pret FS “Mētta”, kas noslēdzās 2:2.