Ziņas

Sports

Futbola čempionāts turpinās

Ja pasaules kausa izcīņā futbolā jau rit izslēgšanas spēles, Cēsu atklātajā futbola čempionātā 7:7 aizvadītas pirmās trīs spēļu dienas. Jau rakstīts, ka šogad čempionātā piedalās deviņas komandas, spēles notiek Cēsu stadionā ceturtdienu vakaros. Bijušas trīs spēļu dienas, komandas aizvadījušas pa trim spēlēm, izņemot “Lekringu”, kas jau piedalījies sešās.

Aizvadītajā ceturtdienā fiksēti šādi rezultāti: florbola komanda “Lekrings”, kurai šis turnīrs ietilpst sagatavošanās posmā jaunajai sezonai, ar 3:2 pieveica “Eglītes mežs” spēlētājus. Div­reiz precīzs bija Kevins Šmits, bet uzvaras vārti – Andra Mal­kava kontā. Zaudētājiem abus vārtus guva Toms Riekstiņš. Paš­reizējie čempioni “Rauna” ar 2:1 pieveica komandu “Pēr­kons”. Rezultātu atklāja pērkonieši, kad precīzs bija Imants Nolbergs, bet tad ļoti īsā laikā “Raunas” spēlētāji Egīls Reķis un Edgars Lācis guva divus vārtus, nodrošinot savai komandai uzvaru.

Dienas pārliecinošāko uzvaru izcīnīja “FK Sigulda”, kas ar 6:0 sagrāva “Auciemu”. Vārtus guva: Andrejs Ivanovs, Eduards Dancis, Jānis Raslavs, Roberts Reiniks, Niks Ermansons, Jānis Brīvība.
“SK Spēks” ar 6:2 pieveica komandu “Kvartāls”. Uz­va­rē­tājiem trīs vārtus guva Ingars Pūlis, pa vienam – Nauris Krēs­liņš, San­dis Dubovs, Alvis Du­bovs.

Dienas pēdējā spēlē “Lek­rings” ar “Vaivīti” nospēlēja neizšķirti 2:2. Florbolistu labā vārtus guva Krišjānis Tiltiņš un Andris Malvas, “Vaivītei” – Artis Smiltnieks, Eduards Žēperis.

Turnīra tabulā pirmajā vietā patlaban ir “SK Spēks” futbolisti, kas līdz šim nav zaudējuši nevienu punktu, trijās spēlēs svinot trīs uzvaras un sakrājot deviņus punktus. Otrajā vietā ar septiņiem punktiem “Rauna”, trešajā – “Lekrings”, kam arī septiņi punkti sešās spēlēs. Viņu rēķinā divas uzvaras, viens neizšķirts un trīs zaudējumi. Tālajās vietās: “FK Sigulda” – seši punkti, “Vaivīte” un “Kvartāls”, kam četri punkti, seko “Pērkons” un “Eglītes mežs” ar trim punktiem, bet pagaidām pie punktiem vēl nav tikuši komandas “Auciems” spēlētāji.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī šobrīd trīs “SK Spēks” futbolisti: Sandis Dubovs – seši gūti vārti, bet Ingars Pūlis un Nauris Krēsliņš guvuši pa pieciem vārtiem. Kārtējās spēles jau parīt.