Ziņas

Sports

Florbols Latvijā un Cēsīs

Pēc nedēļas pārtraukuma turpinājās Latvijas florbola čempionāta virslīgas spēles, un tās veiksmīgas bija mūsu puses komandām. Ieilgušo zaudējumu sēriju beidzot izdevās pārtraukt Stalbes “Pār­gaujai”, kas spēja uzvarēt Igaunijas komandu “EMU SK”. Lai arī otrās trešdaļas vidū “Pārgauja” bija nonākusi zaudētājos 1:5, komanda spēja atgūties un lauzt spēles gaitu. Turpmākajā spēles gaitā nosargājot savus vārtus neieņemtus, bet pretinieku vārtsargu pārspējot septiņas reizes, stalbēnieši svinēja tik vajadzīgo uzvaru 8:5. Trīs vārtus guva Lauris Ābols, divus – Oskars Balodis un Olafs Zvīnis, vienus- Miķelis Roops.

Varbūt šī spēle bija lūzuma punkts sezonas nesekmīgajam sākumam un “Pārgauja” būs atgriezusies uz uzvaru ceļa, pa kuru turpina iet Cēsu “Lekrings”, ierakstot turnīra tabulā vēl divas uzvaras. Tiesa, pirmā no tām gan nāca tikai pagarinājumā. Spēle pret “Ķekavu” ritēja ļoti līdzvērtīgi, un pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, rezultāts 3:3. Vārtus guva: Gints Bērtulis, Lauris Zaicevs, Dāvis Vilders. Arī pagarinājumā nekas nemainījās, un uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kurā Pēteris Trekše atnesa uzvaru cēsniekiem.

Svētdienas spēlē Cēsu komanda ar 4:2 pārspēja līgas pastarīšus “Ogres vilki”. Vārtus guva: Kas­pars Lisovskis, L. Zaicevs, Alek­sandrs Abramovs, Kaspars Ber­nāts. Turnīra tabulā “Lek­rings” pacēlies uz 5.vietu, bet “Pār­gauja” pagaidām tikai devītā.

Aizvadītas vēl divas kārtas Cēsu novada čempionātā. Arī šoreiz pierādījās komandu līdzvērtīgie spēki, jo septiņas no deviņām spēlēm noslēdzās ar vienu vārtu starpību, un četrās no tām uzvarētājs noskaidrojās vien pēcspēles metienu sērijā. Divreiz šādi paklupa pašreizējie čempioni “Farm Dum­peri.lv Club”, vispirms ar 3:4 zaudējot komandai “Ein­šteins”, pēc tam ar tādu pašu rezultātu arī komandai “Maribu”. Šajā kārtā pārliecinošāko uzvaru svinēja “Ma­ribu”, kas ar 9:1 pieveica “FYA Shots”. Vēl šādi rezultāti: “Einš­teins” – “Brenguļi” 2:1; “Bren­guļi” – “SK Fono” 6:3; “OSR” – Amata” 4:3; “Auciems” – “FYA Shots” 3:2; “SK Fono” – “OSR” 4:5, “Amata” – “Au­ciems” 1:5.

Pēc aizvadītām četrām spēlēm bez zaudējumiem cīnās “Ein­­­š­teins” un “Maribu”, bez uzvarām ir “SK Fono” un “Amata”, pārējām komandām divas uzvaras, divi zaudējumi.