Ziņas

Sports

Florbolistu paveiktais

Par nu jau septiņkārtējiem Latvijas virslīgas čempioniem “Cēsu alus/ Lekrings” esam rakstījuši, taču vērts ieskatīties, kā tad veicies citām komandām pieaugušo turnīros dažādās līgās.

Vīriešiem 1.līgā Vidzemes zonā spēlēja “Lekrings-1” un “SK Līgatne”. Regulārajā čempionātā

līgatnieši palika septītajā vietā, izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties, bet cēsnieki ieņēma otro vietu. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā viņi tikās ar “LU/ FS Masters” un sērijā līdz divām uzvarām ar 1:2 atzina pretinieku pārākumu. Pirmajā spēlē tika svinēta uzvara 9:7, bet tad sekoja divi zaudējumi 4:7 un 5:11. Cēsu komandas rindās šajā čempionātā rezultatīvākais bija Edgars Balodis, nopelnot 40 rezultativitātes punktus, 25 vārti +15 piespēles.

“SK Līgatnes” rindās rezultatīvākais Dāvis Mintiks – 31 (19+12) punkts.

Latvijas čempionāta 2.līgā spēlēja “Pārgauja 2”, regulārajā čempionātā Vidzemes zonā ieņemot ceturto vietu, bet izslēgšanas spēlēm kvalificējās tikai grupas divas labākās komandas. Sezonā rezultatīvākais Alvils Zauers

– 32 (20+12) punkti.

Veterānu līgā “Lekrings Sr.” regulāro čempionātu noslēdza 5.vietā, kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Taču tajās tālāk par pirmo kārtu tikt neizdevās, jo piedzīvots zaudējums pret “SC Mēmele” 2:5. Šajā sezonā komandā rezultatīvākais Jānis Freivalds – 35 (24+11) punkti.

Sieviešu čempionāta 1.līgā šogad debitēja divas mūsu puses komandas – “SK Līgatne” un “Lekrings”. Līgatnietes regulāro sezonu noslēdza 9.vietā, bet Cēsu komanda – sestajā, kas ļāva spēlēt izslēgšanas spēlēs. Pretī stājās trešās vietas ieguvējas “LiepU” komanda. Lai arī cēsnieces cīnījās godam, it īpaši pirmajā spēlē, ko zaudēja tikai 5:6, otrajā pretinieces bija pārākas ar 7:2, un sapnis par pusfinālu atlikts uz nākamo gadu. Rezultatīvākā “Lekrings” rindās ar 69 (39+30) punktiem Džeina Eglīte, bet Līgatnes komandā – Agnese Vanaga, kurai 24 (21+3) punkti.

Pieaugušie savu sezonu noslēguši, šobrīd izslēgšanas spēles turpinās jaunatnes čempionātā. Par viņu veikumu kādā no nākamajiem laikrakstiem.

Jānis Gabrāns