Ziņas

Sports

Florbolisti pārbauda spēkus

Līdz jaunajai florbola sezonai vēl vairāk nekā mēnesis, bet komandas jau sākušas dalību dažādos pārbaudes turnīros, lai atgūtu spēles garšu. Kocēnos aizvadīts turnīrs “Lino.lv Open”, ko vēl nevar uzskatīt par nopietnu pārbaudes turnīru, bet par tādu kā iesildīšanos, jo komandas tajā piedalās nepilnos sastāvos. Taču spēļu prakse tiek gūta, spēlētāji var pārbaudīt, vai nav zudušas iemaņas, komandas sajūta.

Veiksmīgi startēja komanda “Lejkers”, kuras sastāvu veido “Lekrings” spēlētāji. Atkal laukumā varēja redzēt visus trīs brāļus Rajeckus – Mārtiņu, Andri un Jāni.

Turnīrā startēja astoņas komandas, vispirms aizvadot spēles divās apakšgrupās. Pirmās vietas grupās ieguva “Lejkers” un “Metinātāji”, kurā spēlēja florbolisti no vairākām komandām, arī “Lekrings”, “Pārgauja”, “FBK Valmiera/ ViA”.

Arī izslēgšanas spēles abas sāka ar uzvarām. “Lejkers” ar 5:0 pārspēja “Brenguļus”, bet “Metinātāji” ar 4:1 pieveica “FK Valka”. Pusfināli gan ritēja ar mainīgām sekmēm, “Lejkers” ar 3:0 pieveica Naukšēnu komandu, bet “Metinātāji” atzina “Rubenes” pārākumu 1:4, un nācās spēlēt par trešo vietu. Šajā spēlē gūta pārliecinoša uzvara pār komandu “Naukšēni” 6:0 un izcīnītas bronzas godalgas. Komandā “Metinātāji” spēlēja: Olafs Zvīnis, kurš bija komandā rezultatīvākais ar 17 (9 vārti + 8 piespēles) punktiem, Toms Niedre, Rolands Kovaļevskis, Pauls Erenbots, Nikita Maksurovs, Miķelis Roops, Ivo Balodis, Juris Zilberts, Emīls Eglītis, Roberts Trepšs, Aivis Barkovskis.

Tikmēr uzvaru sēriju arī finālā turpināja “Lejkers”, pārliecinoši pieveicot “Rubeni” 5:1. Uzvarētāju rindās spēlēja: Aleksandrs Abramovs, bija rezultatīvākais savā komandā ar septiņiem punktiem (2+5), Gints Bērtulis, Emīls Dzalbs, Andris Rajeckis, Mārtiņš Rajeckis, Jānis Rajeckis, Andris Malkavs, Edgars Balodis, Andis Višņevskis, Artis Jansons, Kaspars Bernāts, Kristaps Lazdiņš.

Augusts būs pārbaudes turnīriem bagāts. Nākamās nedēļas nogalē Rīgā risināsies starptautiskais turnīrs “Unihoc Riga Cup”, kurā startēs “Lekrings” dāmu komanda, bet vīriešu turnīrā vairākas Cēsu komandas, kas piedalās vietējā čempionātā. “Lekrings” vīriešu komanda šajā laikā dosies uz Čehiju, lai piedalītos lielākajā vasaras pārbaudes turnīrā “Czech Open”. Augusta beigās Valmierā notiks tradicionālais turnīrs “Latvia Open”.