Ziņas

Sports

Florbolisti atsāk ar uzvarām

Pēc mājsēdes beigām ar pilnu sparu atsācies Latvijas čempionāts florbolā, un aizvadītajā nedēļā laukumos devās visu līgu komandas. Pēc mēneša pārtraukuma arī visas Cēsu novada komandas pārbaudīja savus spēkus, un pirmās spēlēs parādīja, ka iemaņas nav zudušas, jo pārsvarā gūtas uzvaras.

Vīriešu virslīgā

Cēsu “Lekrings” savā laukumā Cēsīs uzņēma komandu “Baus­ka”, kas noslēdza turnīra tabulu. Lai arī viesi pirmie atklāja spēles rezultātu, turpinājumā cēsnieki parādīja, ka tā bija tikai nejaušība. Kopumā šī bija rezultatīva spēle, gūti 23 vārti, no tiem desmit jau pirmajā trešdaļā. Pār­traukumā ejot, 7:3 “Lekrings” labā, un turpinājumā bumbiņas pārsvarā lidoja tikai Bauskas komandas vārtos. Cēsnieki guva vēl 12 vārtus, paši kapitulējot tikai vienu reizi, un, fināla sirēnai skanot, 19:4 “Lekrings” labā.

Pa trim vārtiem guva Emīls Dzalbs, Edgars Puriņš, Olafs Zvī­nis, pa diviem – Jānis Melderis, Jorens Malkavs, Kaspars Lisovs­kis, kurš tika atzīts par labāko savā komandā, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Toms Rīsmanis, Pauls Erenbots un Miķelis Roops.
Turnīra tabulā Cēsu “Lekrings” ar 21 punktu astoņās spēlēs ieņem otro vietu. Līderi ir    “Talsu NSS/ Krauzers”, kam 23 punkti, bet aizvadīts par divām spēlēm vairāk.

Cēsniekiem nākamā spēle sestdien savā laukumā pret Irlavas komandu.

Sieviešu virslīgā

Spēles veiksmīgi atsākušas abas mūsu novada komandas. Nopie­t­nāks pārbaudījums bija Cēsu komandai “Lekrings”, kas izbraukumā tikās ar līdervienību FK “Ķekava”. Spēle izvērtās ļoti aizraujoša, un cēsnieces prata sagādāt zināmu pārsteigumu. Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām viņas bija iedzinējos 2:4, tomēr spēja gūt divus vārtus, panākot neizšķirtu 4:4, un nosargāja to līdz pamatlaika beigām. Sekoja pagarinājums, kurā veiksmīgākas bija Ķekavas spēlētājas, svinot uzvaru 5:4, tomēr viens punkts arī cēsniecēm. Vārtus guva Olī­vija Jarohoviča, Katrīna Kārkli­ņa, Betija Raseiceva un Kate Meldere. Par labāko Cēsu komandā tika atzīta vārtsardze Jolanta Kļava.

“Līgatne” savā laukumā uzņēma pēdējā vietā esošo “NND/ RJTC” un svinēja pārliecinošu uzvaru 10:3. Trīs vārtus guva Agnese Broliša, pa diviem – Madara Adamane, Elīza Bērziņa un Liene Adamane, kura tika atzīta par labāko savā komandā,    bet vienreiz precīza bija Ieva Dimante.

Turnīra tabulā “Lekrings” ar septiņiem punktiem atrodas 3.vie­tā, bet Līgatnes komanda ar pieciem punktiem ir piektajā vietā.

Vīriešu 1.līga

Pie uzvaras neizdevās tikt komandai “Lekrings/ CPSS”, kas izbraukumā piedzīvoja divus zaudējumus. Vispirms ar 4:10 zaudēts FK “Saulkalne” komandai. Vārtus guva Matīss Simsons, Ralfs Rutkovskis, Andis Kļaviņš, Kristiāns Kociņš, kurš tika atzīts par labāko savā komandā.

Dienu vēlāk cēsnieki tikās ar līdervienību FK “Valka/ IGLU”, piedzīvojot zaudējumu 5:8. Divus vārtus guva Tālavs Dravants, pa vienam Kristiāns Ķerpe, R. Rutkovskis un Roberts Vikš­trems, kurš atzīts par komandas labāko spēlētāju.

Uzvaras turpina krāt vīriešu 2.līgas līdervienība “Līgatne”, savā laukumā ar 8:7 pieveicot FK “Kalsnava”. Spēle ritēja ļoti līdzvērtīgi, vadībā te viena, te – otra komanda. Sākoties spēles pēdējai minūtei, Līgatnes komanda bija iedzinējos 6:7. Tad 43 sekundes pirms pamatlaika beigām viņi panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc 17 sekundēm Gatis Dzērve guva līgatniešiem uzvaras vārtus 8:7. Trīs vārti Jāņa Preimaņa kontā, divreiz precīzs bija Kaspars Malojlo, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja    Raivis Gir­gen­sons un Mārcis Malkausis.

Austrumu grupā Līgatnes komanda ar 12 punktiem piecās spē­lēs saglabā līderpozīciju.          Kār­tējo sabraukumu, kas šoreiz notika Madonā, aizvadīja arī “Lekrings Sr” komandas veterāni 35+ turnīrā. Pirmajā spēlē viņi ar 7:2 pārspēja “Rubene” komandu. Četrus vārtus guva Andris Mal­kavs, divus Ēriks Akulovs, vienreiz precīzs bija Mārtiņš Rajec­kis.

Otrajā spēlē cēsnieki tikās ar mājiniekiem, Madonas novada komandu. Pamatlaiks noslēdzās 3:3. Cēsu komandas labā divus vārtus guva Ē. Akulovs, vienus A. Malkavs. Sekoja pēcspēles metienu sērija, kurā pārāki bija “Lek­rings Sr” florbolisti, izcīnot uzvaru 4:3. Turnīra tabulā viņi šobrīd ieņem trešo vietu.