Ziņas

Sports

Florbola laukumos

Notikumiem Latvijas čempionāta virslīgā sekojam regulāri, bet vērts palūkoties, kā sokas mūsu komandām citās līgās.

Vīriešu 1.līgas čempionātā Austrumu zonā desmit komandu konkurencē “Lekrings-1” pagaidām atrodas devītajā vietā. 12 spēlēs gūtas trīs uzvaras, komandas kontā deviņi punkti. Pēdējā spēļu kārtā cēsnieki ar 3:6 zaudēja FBK “Valmiera/ BSS”. Vārtus guva Roberts Zande, Krišjānis Tiltiņš un Markuss Bruņinieks.

Sieviešu 1.līgas čempionātā komanda “Lekrings” ar 15 punktiem ir ceturtajā vietā, par trim punktiem atpaliekot no “Irlava/ Tukums”, kura gan aizvadījusi par spēli vairāk. Pēdējā spēļu kārtā Cēsu komanda ar 10:0 sagrāva Rēzeknes BJSS spēlētājas. Četrus vārtus guva Luīze Raseiceva, trīs Liliāna Jakovicka, divus Katrīna Kārkliņa, vienreiz precīza bija Kate Meldere. Cēsu vārtos Klinta Kalniņa atvairīja visus 17 pretinieču metienus.
Vīriešiem 2.līgas čempionātā Līgatnes florbolisti Austrumu divīzijā septiņu komandu konkurencē desmit spēlēs guvuši trīs uzvaras un ar deviņiem punktiem noslēdz turnīra tabulu. Par punktu vairāk ir komandām “Liepupe” un Rēzeknes BJSS, kuras aizvadījušas vairāk spēļu.
Kārtējo spēļu sabraukumu turnīru aizvadījuši arī veterāni 35+ grupā. “Lekrings” veterāni aizvadīja divas spēles, abās svinot uzvaras. Vispirms ar 7:1 pieveikta komanda “Liepupe/ Rīgas lauvas”. Pa diviem vārtiem guva Artis Malkavs un Andris Malkavs, pa vienam – Mārtiņš Jarohovičs, Kaspars Zauls un Ingus Laiviņš.

Otrajā spēlē ar 5:3 pieveikta “Lielvārde”. Trīs vārtus guva J. Zauls, divus – M. Jarohovičs.
Šajā čempionātā komandas aizvadījušas septiņas spēles, bez zaudējumiem turpina “Rubene”, kurai 20 punkti. Otrajā vietā ar 16 punktiem “Alusvēderi”, bet par punktu mazāk “Lekrings” florbolistiem. Trīs pārējās komandas jau seko ar lielu atstarpi. “Lielvārde”- 6 punkti, Madonas novads – 3, “Liepupe / Rīgas lauvas” – 2.

Nākamais sabraukums 12.janvārī Madonā, Cēsu komandai spēles pret abām līdervienībām.