Ziņas

Sports

Fināls tomēr palika neaizsniegts

Jau šajā sestdienā “Arēnā Rīga” noskaidrosies Latvijas čempionvienības florbola virslīgā vīriešiem un sievietēm. Vīriešu konkurencē līdz finālam tomēr neizdevās aizsniegties Stalbes “Pārgaujai”, kas pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām atzina “FBK Valmiera” pārākumu ar 2:4.

Sestajā abu komandu tikšanās reizē “Pārgaujai” bija būt vai nebūt spēle, jo atkāpšanās iespēju vairs nebija. Spēle Cēsīs bija ļoti aizraujoša. Lai arī sākums labāk padevās valmieriešiem, kuri izvirzījās vadībā 2:0, līdz otrās trešdaļas beigām Stalbes komanda bija panākusi 3:2 savā labā. Vispirms valmierieši ieraidīja bumbiņu savos vārtos, bet pēc tam vārtus guva Gvido Lauga un Oskars Balodis. Trešā perioda sākumā “FBK Valmiera” panāca neizšķirtu, taču piecas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Artūrs Jurševskis atkal izvirzīja vadībā “Pārgauju” 4:3. Valmieras komanda mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un tas deva rezultātu – tika panākts neizšķirts 4:4.

Sekoja pagarinājums, kurā veiksme tomēr bija Valmieras komandas pusē, kas guva uzvaras vārtus 5:4, uzvarot arī visā sērijā.
Sestdien finālā “FBK Valmiera” sacentīsies ar “Betsafe/ Ulbroka”, bet “Pārgaujai” jau otro gadu pēc kārtas bronzas mačs, šoreiz pret “Rubeni”. Atgādināsim, ka pērn bronzas mačā Stalbes komanda pagarinājumā ar 7:6 pieveica “FBK Valmiera”.