Ziņas

Izklaide

Festivāls “Fono Cēsis” papildina grupu sarakstu

Festivālā “Fono Cēsis” kas notiks 21.jūlijā un 22.jūlijā Cēsu pils parkā uzstāsies arī “Dzelzs Vilks”, “Satellites LV” un džeza apvienība no Bruklinas, ASV, “Nat Osborn Band”, aģentūrai LETA pavēstīja festivāla organizētāji. “Fono Cēsis” šī gada grupu sarakstu veido arī tādi mūziķi un grupas kā “Ewert and the Two Dragons” (Igaunija), Edavārdi, “Bandmaster”, “Franco Franco”, “Indygo”, “Gapoljeri”, Čipsis un Dullais, Imants Daksis, “Fish Art”, “All Day Long”, “Doni Tondo”, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas džeza ansamblis.

Par ballīti pēc grupu koncertiem rūpēsies arī dīdžeji – piektdienā Toms Grēviņš, bet sestdienā Artis Dvarionas. Tāpat sestdienas pēcpusdienā Cēsu pils parkā sanākušos ļaudis izklaidēs kungi no apvienības “Comedy Latvia”.

Festivāls sāksies 21.jūlijā plkst.19, bet nākamajā dienā koncerti atsāksies no plkst.14

Jau vēstīts, ka, tāpat kā iepriekš, arī šogad “Fono Cēsis”, sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls un skaļākais notikums “Cēsis 811” svinību laikā.

Pasākums šādā formātā norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā “Pērkons” un “Skyforger”, gan arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.