Ziņas

Sports

Eiropas sporta nedēļas pasākumi notiks arī Valkā

Eiropas sporta nedēļas laikā, no 17.septembra līdz 23.septembrim, sportiskās aktivitātēs tiek aicināti piedalīties ne tikai Valkas pilsētas, bet arī novada iedzīvotāji.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītāja Kristīne Krastiņa, ikviens ceturtdien, 15.septembrī, tiek aicināts aktīvi izkustēties skriešanas seriāla “Optimists” trešajā rudens kārtā. Tiem, kuri piedalīsies šajā kārtā, būs iespēja piedalīties izlozē un tikt pie veicināšanas balvām ar Eiropas sporta nedēļas simboliku. Uzvarētāji tiks paziņoti nākamajā – ceturtajā – kārtā.

Sestdien, 17.septembrī, no plkst.10 Valkas pilsētas stadionā notiks novada minifutbola čempionāts, kuram jau pieteikušās komandas no novada pagastiem un citiem novadiem.

Sporta nedēļa Valkā noslēgsies 23.septembrī, kad Valkas pilsētas stadionā norisināsies novada Olimpiskā diena. Šī gada devīze ir “Padod bumbu!”, lai popularizētu olimpisko sporta veidu – volejbolu.

Plašāka informācija par katru no pasākumiem pieejama pašvaldības mājaslapas “www.valka.lv” sadaļā “Sports”.

Eiropas sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, un tās mērķis ir visā Eiropā veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī vairot izpratni par tā daudzajām priekšrocībām. Sporta nedēļas moto ir “#BeActive” (Esi aktīvs), savukārt devīze Latvijā – “Esi kustīgs. Esi vesels”.