Ziņas

Sabiedrība

''Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu'' noslēguma pasākums un apbalvošana

„Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu” – šis radošā konkursa – izstādes nosaukums iekļauj sevī mirkļa svaigumu un sulīgumu, dinamiku un domas spēku. Itin bieži šķiet, ka dzīve kļūst apnicīga. Tomēr tas tikai nevērības dēļ. Cenšoties izjust laika plūsmu nevis kā kalna upi, kas nevaldāmi traucas pār akmeņiem, bet gan salīdzinot to ar trauslām ūdens lāsēm, kas pieķeras pie ādas un mirdz saules siltumā, rodas ticība, ka mirklis atkal apšļakstīs ar jaunu degsmi un nerimstošu sajūsmu. Šis brīdis un šī diena dod spēku un drosmi rītdienai.

Cēsu pilsētas Jauniešu dome jau sesto gadu ar aizrautību rīko šo radošo pasākumu, jo ik reizi 13-21 gadu veci jaunieši no visas Latvijas vēlas dalīties savas dzīves īpašajos mirkļos, pārdomās, sajūtās un interpretācijās par tēmu „Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu”. Katrs var paust sajūtas un pārdomas sev vēlamajā formātā: foto, digitālajā foto, tēlotājmākslā, radošajos rakstos vai video. Šajā gadā iesūtīto 41 mākslas darbu var aplūkot Cēsu Kultūras centrā.

5. jūnijā izstāde tiks slēgta un plkst. 18.00 Cēsu klubā „Fonoklubs” notiks konkursa noslēguma pasākums, kurā tiks apbalvoti laureāti un pasniegta Grand Prix naudas balva. Pasākumā uzstāsies „Triānas Parks”, „Sol Luna”, „Enema Express”, „Seat Free”, Kārlis Kazāks un DJ DidzisKO. Ieejas maksa – 1 Ls. Jauniešiem, kas jaunāki par 15 gadiem, pasākums līdz 23.00. Ieeja, uzrādot personu apliecinošus dokumentus! Cēsu pilsētas Jauniešu dome saka lielu paldies mūsu atbalstītājiem – Cēsu pilsētas domei, Cēsu Kultūras centram, Cēsu bērnu un Jauniešu centram „Spārni”, Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centram, SIA „M.E.LAT-LUX”, Fonoklubam, mūzikas un sporta festivālam Fonofest, IK „Aijas Kūkas”, SIA „Fotolukss”, starptautiskai rakstnieku un tulkotāju mājai, firmai „Virāža”, Radio 3, radio progresive fm, veikalam „Solo”, firmai „Kobalts”, ziedu salonam „Elīna”, SIA „Norwex”, firmai „Briks F”, SIA „Rasmanis&Dankers”, grāmatnīcai „Zvaigzne ABC”, SIA „Nestik”, Līgatnes papīrfabrikai, Tīrības namam, veikalam „Melva”.

Pasākumā uzstāsies: -TRIĀNAS PARKS -Kārlis Kazāks -Sol Luna -Enema Express -Seat Free + DJ DidzisKO Ieeja 18:00 , 1 Ls jauniešiem līdz 15 gadu vecumam pasākums līdz 23:00 Organizē: Cēsu Pilsētas Jauniešu dome