Raksti

Dzīves stils

Vecpiebalgā viena no skaistākajām saimniecībām Latvijā

Ikgadējā konkursa “Skaistākās lauku saimniecības” laureātu godā starp desmit labākajiem arī Aivara un Ilonas Radziņu saimniecība “Upmaļi” Vecpiebalgas novadā.

Sakoptāko sētu saimnieki tika sumināti Rīgas pilī, viņus sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis un kundze Iveta. “Cik prasmīgi mēs spēsim izmantot Latvijas lauku dotās iespējas, tik veiksmīgi attīstīsies Latvija. Prieks par saimniekiem, kuri sakārto ne tikai savas lauku sētas, bet ar savu pienesumu rūpējas arī par visu valsti. Īpaši gribu pateikties tām saimniecībām, kurās redzam dzīvojam un strādājam dažādas paaudzes. Tā mēs ieaudzinām savos bērnos mīlestību uz darbu, mīlestību uz Latviju,” svinīgajā pasākumā uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Vecpiebaldzēns, bitenieks Aivars Radziņš “Druvai” atzina, ka ir liels pagodinājums būt starp sakoptākajām lauku saimniecībām Latvijā. “Zinu, ka daudziem ir ļoti skaistas, iekoptas sētas, taču ne visi tās
radā citiem. “Upmaļi” it atvērti, te visu darām paši tā, kā jūtam, tā, lai pašiem un bitēm būtu labi,” pastāstīja Aivars Radziņš. Viņa saimniecībā Vecpiebalgā vizītes laikā viesojās arī Valsts prezidents ar kundzi. Vecpiebaldzēns ar smaidu piebilst, ka tagad bijusi viņu vizīte pilī. “Tā bija skaista diena, izstaigājām pili, satikām jaukas ģimenes. Šādi brīži dod stimulu darīt tālāk, darīt labāk. Uzskatu, ka labs iznākums būs tad, ja darīsi ar prieku, ja darīsi to, kas patīk,” pārdomās dalījās Aivars Radziņš.

Ideju, kā pilnveidot saimniecību, Aivaram un Ilonai netrūkst. “Viss notiek nesteidzoties. Komisija, kurā bija dažādu nozaru speciālisti, vērtējot mūsu saimniecību, deva arī noderīgus padomus. Tikai
jāstrādā!” pārliecināts vecpiebaldzēns.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *