Raksti

Dzīves stils

Vecmeitu ballīte – 4 noderīgi padomi organizēšanā

Vecmeitu ballīte ir skaisti svētki gan topošajai sieviņai, gan viņas draudzenēm. Ja Tu esi viena no tām, kura ir iesaistījusies pasākuma organizēšanā, Tev obligāti ir jāizlasa šis raksts, kas palīdzēs sarīkot skaistus un baudāmus svētkus. Kādas vecmeitu ballītes idejas šobrīd ir topā? Kāda stila vecmeitu ballīte būs piemērota tieši Tavai draudzenei? Lasi un uzzini vairāk!

Laika plānošana un darbu saraksts

Plānošana ir atslēgas vārds ikvienam veiksmīgam pasākumam. Jo ātrāk sāksiet, jo mierīgāk un pārdomātāk varēsiet apsvērt visas idejas, kā arī paspēt rezervēt norises vietas un pakalpojumu sniedzējus (jo sevišķi vasaras sezonā, kad pieprasījums ir krietni lielāks). Vecmeitu ballīte ir svētki, kuros visam jānotiek raiti un bez aizķeršanās, tādēļ izveido darāmo darbu sarakstu ar laika plānu!

Noderīgi rīki un platformas

Pateicoties tehnoloģijām, deleģēt darbus un apspriest dažādas idejas tagad ir vienkāršāk un ērtāk. Izmanto kādu no šiem:

 • privāts Facebook event, kurā ir uzaicinātas visas meitenes, kas piedalīsies vecmeitu ballītē – ērtāk un pārskatāmāk var veidot sarakstes un aptaujas, vieglāk orientēties informācijas apjomā;
 • Google Sheets – visiem un jebkurā mirklī pieejams fails ar darāmo darbu sarakstu, termiņu un atbildīgajām personām. Tāpat šeit ērti var veidot pasākuma tāmi un sekot līdzi tēriņiem;
 • Doodle.com – mājaslapa, kurā ērti izveidot elektroniskas aptaujas.

Tiklīdz esat vienojušās par ballītes konceptu un aktivitātēm, sadaliet darbus tā, lai visas meitenes ir vienlīdz noslogotas!

Iepazīšanās pirms pasākuma

Vecmeitu ballīte ir svētki jūsu draudzenei. Viņai ir svarīgi, lai šī diena ir pozitīva un smaidiem piepildīta. Ja visas meitenes savā starpā nav pazīstamas, ir vērts sarīkot vismaz vienu kopēju tikšanos pirms ballītes. Apvienojot patīkamo ar lietderīgo, tikšanās laikā varat sarīkot prāta vētru vai pastāstīt par darbu progresu. Satiekaties uz kokteili vai kafijas tasi un aprunājaties, lai vecmeitu ballīte nebūtu stīva un neveikla!

Tematika

Labākās vecmeitu ballītes idejas radīsiet tad, ja būsiet vienojušās par kopīgu pasākuma konceptu jeb tematiku. Izrietot no tā, varēsiet vienoties par ģērbšanās stilu, dekorācijām, ēdieniem, dzērieniem un aktivitātēm.

Vecmeitu ballītes idejas tematikai:

 • tropical;
 • Parīze;
 • black&white;
 • Las Vegas;
 • cabare;
 • country;
 • zelts u.c.

Kopējo pasākuma skaistumu veido mazas detaļas, tādēļ ir svarīgi, lai katra nianse ir saskaņota atbilstoši izvēlētājam stilam. Tas būs redzams arī fotogrāfijās.

Aktivitāšu skaits

Vecmeitu ballīte ir par patīkamu kopā būšanu, tāpēc ne vienmēr vairāk ir labāk. Lai dienu pavadītu bez steigas un būtu laiks arī nesteidzīgām sarunām, pietiks ar vienu vai divām aktivitātēm. Neplānojiet saspringtu grafiku, kas radīs stresu un saspīlētu gaisotni. Raksta turpinājumā lasi vecmeitu ballītes idejas gan adrenalīnu mīlošai, gan mierīgākai līgavai.

Azarts lāzertag laukumā

Vecmeitu ballīte ir ne tikai par draudzību, bet arī par jauniem un nebijušiem piedzīvojumiem. Lai noķertu azartu un kārtīgi izkustētos, dodaties uzspēlēt lāzertagu jeb lāzera peintbolu!

Kas ir lāzertags?

 • Šaudīšanās aktivitāte, kurā nepaliek zilumi un trāpījums nav sāpīgs.
 • Spēlei izmanto lāzera ieročus un īpašu galvas apsēju, tādēļ nav iespējams šmaukties.
 • Pēc aktivitātes katrs dalībnieks saņem diplomu ar savu spēles statistiku un titulu, ja tāds ir saņemts.
 • Spēles gaitā izspēlē dažādas misijas, piemēram, pretējās bāzes ieņemšana, karoga uzvilkšana mastā, prezidents, interaktīvo punktu ieņemšana u.c.
 • Pasākuma starta komplektā tiek iekļauts viss vajadzīgais spēlei – aprīkojums, speciāli iekārtots laukums, instruktors, diplomi.
 • Šādas vecmeitu ballītes idejas ir oriģinālas un piemērotas gan vasaras, gan gada aukstajai sezonai. Apmeklē mājaslapu www.gunsnlasers.lv un piesaki savu pasākumu!

Spēle “GUNSnLASERS” laukumos

Izklaides parki “GUNSnLASERS” ir ideāli piemēroti gan vecmeitu, gan vecpuišu ballītēm. Darbinieki parūpēsies, lai jūsu pasākums izdotos par visiem 100%. Sazinies pa telefonu 27274646 vai raksti uz e-pasta adresi info@gunsnlasers.lv un uzdod visus sev interesējošos jautājumus par piedāvājumu!

Vīna vai sidra degustācija

Meiteņu sarunas nav iedomājamas bez laba vīna glāzes vai atspirdzinoša sidra karstā vasarā. Ja šī ir viena no jūsu tradīcijām tikšanās reizēs, sarīkojiet savai draudzenei degustāciju darītavā! Ne tikai nobaudīsiet jaunas garšas, bet uzzināsiet interesantu informāciju par dzēriena radīšanu, uzglabāšanu un izplatīšanu. Kas zina, varbūt topošajai sievai būs iespēja piedalīties vīna vai sidra darināšanas procesā vai pašai nomarķēt savu pudeli?!

Adrenalīns elektrokartingu trasē

Vai zināt, kura no jums ir labākā braucēja? Noskaidrojiet to “GUNSnLASERS” elektrokartingu trasē Rīgā, Mārkalnes ielā 10! Atšķirībā no visiem labi zināmajiem benzīna kartingiem, elektrokartingi ir dabai draudzīgāki. Turklāt to jaudu ir iespējams regulēt, pielāgojot braucēja prasmēm. Šādas vecmeitu ballītes idejas palīdzēs “izkāpt” no komforta zonas un sagatavot topošo sievu jaunajai dzīvei.
Raksti uz e-pastu info@gunsnlasers.lv vai zvani pa tel.27274646, lai noskaidrotu izmaksas un rezervētu datumu! “GUNSnLASERS” kartingu trase atrodas iekštelpās, tādēļ aktivitāte var norisināties arī lietus vai aukstā laikā. Lai jums jaudīga izklaide!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *