Raksti

Dzīves stils

Spēj palīdzēt citiem

Viņas misija ir palīdzēt citiem. Ineta Brenča no Līgatnes ar savām spējām prot dziedināt sasirgušos un iedvesmot atbilžu meklētājus.

Dziedniece un zīlniece Ineta Brenča no Līgatnes ar savām spējām palīdzējusi ne vienam vien grūtībās nonākušajam. Inetas darbības sfēra ir plaša – viņa liek Taro kārtis, lasa informāciju pēc roku līnijas, nodarbojas ar Reiki dziedniecību, numeroloģiju un pat čakru balansēšanu. Turklāt Ineta prot zīlēt arī ar rūnām. “Ar rūnām Latvijā strādā maz cilvēku. Ar tām var ne tikai zīlēt, bet arī dziedināt un pat uzlikt aizsardzību. Savukārt ar numeroloģijas palīdzību veidoju cilvēkiem pamata portretus, lai palīdzētu uzzināt to, kas viņiem dzīvē jādara, kādas ir viņu stiprās vai vājās puses. Nodarbojos arī ar lāstu diagnostiku un noņemšanu. Ar svārstu nosaku, vai cilvēkam ir uzlikts kaitējums,” par ikdienas nodarbošanos, kas citam var šķist kaut kas ļoti mistisks, stāsta Ineta.

Kādu laiku Ineta strādājusi par grāmatvedi, tad ieguvusi sociālā rehabilitētāja profesiju, pagājušajā gadā absolvējusi medicīnas koledžu. Zīlniece ir pārliecināta, ka dziednieciskās spējas un īpašo enerģiju ir mantojusi no vecmāmiņas, kas savulaik arī pratusi dziedināt. Tomēr tā pa īstam viss sācies, kad Ineta uzsāka mācības Balto raganu skolā. “Sākumā mācījos par masieri. Mani pamanīja iestādes vadītāja un piedāvāja apgūt arī dziedniecību un Taro kāršu kursus. Piekritu, tikai tad sapratu, ka esmu nonākusi īstajā vietā un daru to, kas man ne tikai patīk, bet arī padodas. Mans darbs ir arī mans hobijs, un man par to ir ļoti liels prieks,” teic Ineta. Viņa stāsta, ka viss mistiskais ir ļoti pieprasīts: “Cilvēkiem ir jautājumi, uz kuriem viņi vēlas zināt atbildes, grib zināt, kāda būtu pareizā izvēle. Ja es spēju atrast atbildes, kāpēc šādu iespēju neizmantot? Tāpat cilvēki bieži vien izvēlas nākt pie manis kā dziednieces. Dažam ārsts nespēj palīdzēt, bet kāds mediķiem neuzticas. Es spēju novārdot neielaistu rozi. Cilvēkiem tikai jāzina, ka rozi novārdot var pirmajās trīs dienās. Tātad, ja ir aizdomas par šo slimību, jāmeklē vārdotājs. Pie manis nāk ar visdažādākajām kaitēm, un bieži vien cilvēkam kļūst labāk jau tajā pašā dienā, kad esmu darbojusies,” nosaka Ineta.

Lai palīdzētu citiem, viņa izmanto arī Reiki metodi, kas esot universāls dziedināšanas veids. Dziedniece stāsta, ka spēj palīdzēt gan fiziskām saslimšanām, gan atkarībām, gan emocionālām kaitēm. “Manuprāt, tieši ārstu lielās slodzes dēļ cilvēki ar savām kaitēm izvēlas vērsties pie dziedniekiem, nevis mediķiem. Īpaši tie, kuri zina, ka kaut kas nav kārtībā, bet speciālists nevar noteikt, kas tieši. Ārstam katrs orgāns ir jāpārbauda atsevišķi, bet dziednieks var redzēt kopējo ainu. Reiz pie manis atnāca kāda sieviete. Izliku viņai Taro kārtis, redzēju nāvi. Redzēju, ka sievietei ir vēzis pēdējā stadijā, redzēju pat konkrēto vietu ķermenī. Mudinā­ju viņu pēc iespējas ātrāk apmeklēt dakteri, ko viņa arī izdarīja. Man izrādījās taisnība, un šo sievieti jau pēc pāris dienām operēja. Viņa ir dzīva,” stāsta dziedniece. Ineta ir pārliecināta, ka zīlniekam ir jāsaka viss, ko viņš redz, un arī sliktās lietas noklusēt nedrīkst.

Ineta stāsta, ka līdzvērtīgi Taro kāršu pieprasījumam cilvēki aizvien biežāk prasa noņemt lāstu: “Agrāk to, vai cilvēkam ir uzlikts lāsts, noteicu tikai tad, ja man to prasīja. Tagad iekļauju to katrā vizītē. Tas, cik daudz cilvēkiem uzlikti lāsti, ir kaut kas ārprātīgs! Mēnesī lāstus noņemu cilvēkiem 15. Zinu, ka ir vietas, kur lāstu uzlikšanu var arī speciāli apgūt. Cilvēki ir nežēlīgi, sava biznesa dēļ ir gatavi uz visu – pat kaitēt otram, uzliekot lāstu.”

Nav noslēpums, ka līdztekus cilvēkiem, kuriem nudien piemīt varošas spējas, uzdarbojas krāpnieki. Ineta lieliski zina, kā cilvēku, kurš vēlas no klienta izkrāpt naudu, atšķirt no amata pratēja: “Kad cilvēks dodas pie speciālista, viņam ir jābūt labi noskaņotam – ar sajūtu, ka saņems palīdzību. Arī no dziednieka kabineta jāiznāk ar labām sajūtām. Ja pēc dziednieka vai zīlnieka apmeklējuma jūties slikti, tad tas noteikti nav bijis īstais dziednieks. Otrs – ja dziednieks saka, ka lāstu var noņemt tikai piecu apmeklējumu laikā, arī tad var droši doties prom. Lāsti parasti tiek noņemti vienā reizē. Ja zīlnieks sāk spēlēt teātri – krīt zemē, vicinās ar rokām un tēlo kādā mākslas filmā redzēto zīlnieku, tad viņam nevar uzticēties. Seansi nav nekas pārspīlēti maģisks – viss notiek sarunu un pavisam vienkāršu darbību veidā. Noteikti nevar uzticēties arī Taro kāršu licējam, kurš klientam uzdod pārāk daudz jautājumu, jo pašam zīlniekam būtu jāredz visas atbildes.”

Ineta novērtē, ka cilvēki viņu atrod paši – pēc dzirdētām atsauksmēm un pārbaudītiem piemēriem. Zīlniece spēju palīdzēt citiem un dziedināt uztver kā dāvanu, kas jānovērtē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *