Raksti

Dzīves stils

Meklē labāko Latvijas Brūnaļu

AT Piena akadēmija (www.atpiens.lv), kurā apvienojušies dažādu nozaru piena eksperti, aicina ikvienu piedalīties neparastā foto konkursā „Meklējam Latvijas Brūnaļu!”. Tiek meklētas pašas mīļākās, gudrākās, sievišķīgākās, brūnākās, īpašākās brūnās gotiņas Latvijā, no kuru fotogrāfijām tiks veidota izstāde Rīgas Zooloģiskajā dārzā, kā arī noteikta Latvijas Brūnaļa 2009 titula ieguvēja!

Ja jums tāda ir vecmāmiņai vai kādam kaimiņos, vai vienkārši, braucot ar mašīnu, redzat tādu ganāmies, nofotografējiet un līdz šā gada 5.augustam ar savu stāstu, kāpēc tā ir tik īpaša, sūtiet uz e-pastu atpiens@gmail.com.

Fotokonkursa mērķis ir cildināt gotiņas, jo tās ir galvenais piena avots Latvijā. Gotiņas ir sākums pienam, vienam no svarīgākajiem uzturvielu avotiem labai veselībai. Konkursā it īpaši aicinām piedalīties bērnus, aicinām tos kopā ar vecākiem doties uz laukiem un labāk iepazīt gotiņas un pienu!

Vairāk informācijas meklējiet www.atpiens.lv sadaļā AT Piena akadēmija, kā arī pie kampaņas informatīvajiem atbalstītājiem www.delfi.lv, www.calis.lv, www.tvnet.lv un www.apollo.lv! No iesūtītajām fotogrāfijām un stāstiem augusta sākumā tiks izveidota fotogrāfiju izstāde Rīgas Zooloģiskajā dārzā, kas būs kā stāsts par gotiņām Latvijā. Žūrija, kuras sastāvā būs AT Piena akadēmijas eksperti, arī noteiks pašu labāko Latvijas Brūnaļu 2009.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *