Raksti

Dzīves stils

Maziem un vidējiem uzņēmumiem Cēsīs iespēja attīstīt savu biznesu e-komercijas platformā Dalder.lv

Dalder.lv ir pasaulē līdz šim nepieredzēta e-komercijas platforma, kas pilnībā transformē tādas nozīmīgas interneta mārketinga kategorijas kā sludinājumu un reklāmas izvietošana, lokalizācija, informācijas apstrāde, efektivitāte un sasniedzamība.

Kas ir galvenās portāla priekšrocības? Pirmkārt jau sludinājumi bez maksas www.Dalder.lv. Lietotājs ne tikai ievieto sludinājumus, bet ar ievietoto informāciju var veikt dažādas maksas mārketinga aktivitātes: dot citiem lietotājiem digitālus kuponus, īstermiņa atlaides, pārdot savus pakalpojumus vai preces kā dāvanas, kā arī veidot akcijas pēc kolektīvās iepirkšanās principiem. Šo efektīvo mārketinga rīku izmaksas portālā ir 2-3 reizes lētākas, nekā citur.

Nepārspētā lokalizācija ir Latvijas, t.sk. Cēsu, iedzīvotāju lielākais ieguvums. Lietotājiem atrast vai izvietot sludinājumus, piemēram, darba vakances Cēsīs, ir ļoti ērti un vienkārši, pie tam e-tirgus funkcionalitāte paredz, ka vakanci varēs arī papildus reklamēt.

Dalder.lv svarīgākās priekšrocības

Katram Cēsu uzņēmumam sava mikro mājaslapa

Turpmāk ikviens Cēsu uzņēmējs varēs izveidot savu bezmaksas lapu, izmantojot dalder.lv sniegtās iespējas. Parasti tieši budžets ir tas, kas kavē pašu lapu veidošanu, tāpēc tā ir lieliska iespēja veidot pašam savu mājaslapu bez maksas, veicot uzņēmuma pārdošanas kapacitāti vai izaugsmi – vislabākā reklāma Cēsīs!

Informācijas kvalitāte un ilgtspēja

Lai spētu nodrošināt to, ka saturs ir kvalitatīvs un aktuāls, jaunās platformas attīstītāji nodrošinās moderatoru atbalstu, gan veicot nepieciešamos uzlabojumus, gan pārbaudot informāciju. Sludinājumus varēs automatizēti iztulkot 3 valodās, kas palīdzēs sasniegt vēl plašāku auditoriju un popularizēt īpaši pierobežas iedzīvotāju pakalpojumus.

Mārketinga speciālistu ieguvums būs iespēja saglabāt visas ievietotās informācijas aktivitātes, kas ir vērstas uz pārdošanas veicināšanu. Šī informācija pastāvēs kamēr pakalpojums vai produkts netiek manuāli izdzēsts no portāla.

Informācijas apjoms

Dalder.lv piedāvā apjomīgas informācijas filtrēšanas iespējas, kas ir ļoti būtiska sludinājumu portālu inovācija. Piemēram, ir iespēja saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī iespējams pieteikties paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna informācija, kas atbilst šiem uzstādījumiem.

Lai palīdzētu ikvienam Cēsu uzņēmumam attīstīties un izaugt pat globālā līmenī, piedāvājam unikālu iespēju pirmajiem 1000 reģistrētajiem lietotājiem saņemt 50 EUR dāvanu portālā paredzēto maksas iespēju lietošanai – lai jūsu sludinājumi Cēsu novadā ir pamanāmi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *