Raksti

Dzīves stils

Gulbenē šodien Spēkavīru čempionāta ceturtais posms

Šodien Gulbenē norisināsies Latvijas Spēka Atlētu Federācijas un Sporta attīstības centra organizētā Spēkavīru čempionāta ceturtais posms, kur aizrautīga cīņa gaidāma arī G4S nēšu nešanas vingrinājumā. Čempionāta ietvaros notiks arī otrais Armijas Dižvīra posms.

Lai arī sacensībās Preiļos piedzīvots zaudējums Agrim Kazeļņikam, līdera pozīcijas pēc pirmajiem trim čempionāta posmiem joprojām saglabā Artis Plivda (Preiļi). Taču kopvērtējumā tikai par pāris punktiem atpaliek pašlaik otrās vietas ieguvējs Dainis Zāģeris (Talsu rajons).

Spēkavīru čempionāta ceturtais posms norisināsies šodien, pilsētas svētku laikā Gulbenes pilsētas stadionā. Sacensību sākums plkst. 11. G4S nēšu nešanā Preiļos Rozentāls uzstādīja pasaules rekordu Šobrīd 4.vietas ieguvējs Māris Rozentāls čempionāta posmā Preiļos uzstādīja pasaules rekorda cienīgu rezultātu AS G4S Latvia atbalstītajā vingrinājumā G4S nēšu nešanā – 360kg nēšu nešana 25m attālumā atlētiem līdz 105kg. Viņš to paveica 15,13 sekundēs.

Artūrs Plostnieks, Sporta attīstības centrs pārstāvis: „Māra Rozentāla sniegums vingrinājumā G4S nēšu nešana ir pasaules rekorda cienīgs. Diemžēl, lai to varētu uzskatīt par oficiālu pasaules rekordu, tam nepieciešama starptautisko tiesnešu klātbūtne un kontrole. Taču jebkurā gadījumā par atlēta panākumiem ir liels gandarījums! Sacensību posms Preiļos bija īpaši aizraujošs, jo vairāki atlēti uzrādīja negaidīti labu sniegumu un rezultātus, palielinot konkurenci cīņā par godpilno vietu sadalījumu. Prognozējams, ka arī atlikušajos sacensību posmos ir gaidāmi pārsteigumi – kā skatītājiem, tā pašiem dalībniekiem.”

Pārsteidz gulbenietis Andris Leišavnieks Aizvadītajā sestdienā notikušajā posmā Preiļos pārsteidzoši labu sniegumu pēdējos vingrinājumos uzrādīja gulbenietis Andris Leišavnieks. No piektās sestās vietas pēc pirmajiem posmiem, pēc trešā sacensību posma atlēts ir pakāpies uz trešo vietu.

llze Jermacāne, AS G4S Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja: „Sekojot līdzi čempionāta posmiem redzams, ka precīzi prognozēt rezultātus un sniegumu nav iespējams. Katram atlētam ir savas spēcīgās puses un trumpji. Tāpat katru reizi ir dažādi blakus faktori, kas var sekmēt vai apgrūtināt sniegumu.

Iepriekšējā posmā Preiļos ļoti labus rezultātus noslēguma vingrinājumos uzrādīja Andris Leišavnieks, kurš šo sestdien sacentīsies savā dzimtajā pilsētā Gulbenē. No pieredzes zināms, ka atrašanās starp „savējiem” un liels līdzjutēju atbalsts arī var būt viens solis tuvāk panākumiem. Atcerēsimies kaut vai Mareka Leiša panākumus pērn Ventspilī notikušajā posmā!”

Turpmākie šīs sezonas Spēkavīru čempionāta posmi norisināsies Ventspilī (8.augusts), Rīgā (22.augusts) un sacensību fināls – Ogrē (30.augusts).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *