Raksti

Dzīves stils

Ģimenei laba dzīvesvieta

Pastaigā. Kristīne Balode ar dēlu Kārli, kurš guļ ratiņos, ik dienu dodas divu stundu pastaigā.
Foto: Sarmīte Feldmane

Kristīne Balode devusies pastaigā ar dēlu Kārli. Puika rāmi guļ ratiņos.

“Meita un vecākais dēls ir bērnudārzā. Viņiem tur ļoti patīk. Vīrs darbā. Pēcpus­die­nā abi ar Kārli ejam māsai un brālim pakaļ,” pastāsta Kristīne.

Kristīne Līgatnē dzīvo piecus gadus. Pirms tam abi ar vīru bija cēsnieki. Ivars saņēma mantojumu, ģimene pārcēlās, bet viņš aizvien strādā Cēsīs. “Iedzīvoties nebija grūti, draugi nav tālu, arī Līgatnē esmu ieguvusi jaunus draugus. Te ir daudz jauno ģimeņu ar bērniem. Novērtējam, ka tiek domāts, lai būtu bērnudārzs, vietas, kur aiziet ar bērniem. Līgatnē nekā netrūkst, lai te dzīvotu – mierīgi, klusi, skaista daba ,” pārdomās dalās jaunā māmiņa un uzsver, ka patlaban katru vietu viņa vērtē pēc tā, vai turp var aiziet ar bērnu ratiņiem.

“Man ir savi maršruti, kur divas stundas ar Kārli staigājam. Pastaiga ir kilometrus desmit,” saka Kristīne. Kārlim jau gads, un drīz vien ierastie maršruti mainīsies.
Brīvdienās ģimene cenšas ikdienas rūpes nolikt malā. Ja vien iespējams, kaut kur aizbrauc. “Ne jau tālu. Tepat Līgatnē aizbraucam uz kādu skaistu vietu, līdz Gaujai, tāpat tuvējā apkārtnē netrūkst interesantā. Braucam uz Cēsīm, Siguldu, ceļi ved uz visām pusēm,” teic Kristīne.

Kristīne ir ēdināšanas pakalpojumu speciāliste, bet atzīst, ka profesija nesaista. Toties labprāt savējos palutina ar gardumiem, arī izcep kādu kūku. Kad Kārlis paaugsies, viņa labprāt ar dēlu dosies skriet, Kristīnei tas patīk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *