Ziņas

Sabiedrība

Dzēš sodrējus un glābj alni

Aizvadītajās diennaktīs, no 26.janvāra plkst. 6.30 līdz 29.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma vienpadsmit izsaukumus. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka pieci no tiem bija uz ugunsgrēku dzēšanu, četri uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama piecās mājās Vidzemē – Madonas novada Praulienas pagastā, Pārgaujas novada Raiskuma pagastā, Piebalgas ielā, Cēsīs, Daugavas ielā, Smiltenē, kā arī Raunas novada Drustu pagastā,  kur mājas dūmvados dega sodrēji.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Valmieras ielā, Cēsīs, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – ugunsdzēsēji glābēji  atvienoja mašīnas akumulatoru un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, sestdien ugunsdzēsēji glābēji Beverīnas novada Kauguru pagastā izglāba Gaujas upē esošu alni, kurš saviem spēkiem nespēja nokļūt krastā.