Ziņas

Redzeslokā

“Druvas” dāvana – 2018.gada kalendārs – nogādāts abonentiem

Jauno, 2018., gadu “Druva” sāka ar lasītājiem dotā solījuma izpildīšanu. Kopā ar gada pirmo “Druvas” numuru ikviens avīzes abonents dāvanā saņēma laikraksta izdotu oriģinālu kalendāru, kas veltīts Latvijas simtgadei.

Pastniekiem, kā jau pēdējos septiņus gadus ierasts, nesot gada pirmo “Druvu”, somas bija daudz smagākas. Esam ļoti pateicīgi čaklajiem pastniekiem, ka viņi redakcijas dāvanu lasītājiem nogādāja laikā. Taču pasta sūtījumu piegādē gadījušies arī daži pārpratumi. Vakar no rīta redakcija saņēma ziņu, ka daži kalendāra eksemplāri nav nonākuši līdz Jaunpiebalgas pasta nodaļai, pāris pietrūcis arī Cēsīs. Avīzes redakcija tūlīt steidzās palīgā un trūkstošos eksemplārus iedeva pastam, jo redakcijā ik gadu ir neliela kalendāru rezerve kļūmīgām situācijām. Ja kāds laikraksta abonents kalendāru nav saņēmis, lūdzam par to informēt pastnieku. Aicinām zvanīt arī “Druvas” redakcijai, tālrunis 64122107, jo esam ieinteresēti, lai ikviens abonents pēc iespējas ātrāk saņemtu mūsu laikraksta dāvanu.

Šogad “Druvas” kalendārs veltīts tam, kā Latvijas vēstures zīmīgi notikumi atveidoti pieminekļos. Tie celti pēc vietējo ļaužu ierosmes, kā arī pateicoties viņu atbalstam un cilvēku ziedojumiem. Kalendārā redzami pieminekļi, kas celti Cēsīs, Amatas novadā, Piebalgas pusē, Priekuļu, Pārgaujas, Līgatnes un Raunas novadā. Tiem, kas interesējas, kur šo kalendāru iespējams iegūt, atgādinām, ka tas arī ir nopērkams Cēsīs – “Druvas” redakcijā Gaujas ielā 8, Zvaigznes grāmatu namā Rīgas ielā 2 un lielveikalā “Solo” Jāņa Poruka ielā 19.