Ziņas

Sabiedrība

“Druvas” balvu ieguvēji zināmi

Noskaidrots. Cēsu novada pašvaldības komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pots izvelk laimīgo lozi, lai noteiktu, kurš “Druvas” abonētājs iegūs “Clatronic” tvaika slotu. To piefiksē “Druvas” reklāmas nodaļas darbiniece Rudīte Brūvere, izlozē piedalās arī “Latvijas Pasta” Cēsu 1.pasta nodaļas pārstāve Ida Ābele.Foto: Māris Buholcs

Janvāra sākumā redakcija regulāri saņēma tālruņa zvanus no mūsu uzticīgajiem lasītājiem, kuri vēlas noskaidrot, kad notiks “Druvas” abonementu loterijas izloze. “Varbūt šis būs man veiksmīgs gads,” sacīja lasītāji. Beidzot šis brīdis klāt, izloze notikusi, un varam paziņot septiņus laimīgos, kuri savā īpašumā iegūst laikraksta dāvāto sadzīves tehniku.

Protams, visiem balvas sagādāt nevaram, bet arī daudzpusīga informācija ir laba dāvana, un to šajā gadā iegūs ikviens “Druvas” lasītājs.

Vēstures ieraksti liecina, ka šogad “Druvas” loterija notika jau 18. gadu. Pirms izlozes “Cēsu Druva” SIA valdes priekšsēdētāja un laikraksta redaktore Andra Gaņģe pastāstīja, ka šogad laikrakstu pusgadam un ilgāk abonējuši 1902 abonenti, kuru vidū arī septiņi laimīgie, kuri saņems balvas.

A. Gaņģe arī informēja, ka tieši lasītāji ir galvenie redakcijas darba vērtētāji, to viņi apliecina, abonējot vai pērkot laikrakstu. Un šobrīd “Druva” ir piektais lasītākais preses izdevums Vidzemē, pirmās četras vietas atvēlot iknedēļas žurnāliem. Tas liek laikraksta kolektīvam darboties ar vēl lielāku atdevi, lai lasītājiem piedāvātu iespējami plašāku ziņu un informācijas klāstu.

Jau ierasti, ka laimestu ieguvējus palīdzēja noteikt pārstāvji no Cēsu novada pašvaldības, Cēsu Centrālās bibliotēkas, “Latvijas Pasta” un Cēsu pašvaldības policijas.

Sākoties izlozei, kā pirmais tika noteikts sviestmaižu grila īpašnieks. Kā zināms, veselības ministrs, cīnoties pret bulciņu tirgošanu skolās, vairākkārt uzsvēris, ka bērni mājās nepaēd brokastis. Sviestmaižu grils būs laba iespēja sagatavot brokastis bērniem un mazbērniem. Tā ieguvēju noteica žurnāliste Mairita Kaņepe, un sviestmaižu grilu saņems Māris Vinters no Raunas novada, Raunas pagasta.

Starp laimestiem jau vairākus gadus ir asinsspiediena mērītājs, un iepriekšējo gadu veiksminieki ļoti atzinīgi par to izteikušies. Uzsverot, ka pašvaldības policijai nemitīgi jātur roka uz pulsa, šīs ierīces ieguvēju noteica Cēsu novada pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Sviķis. Viņa roka bija labvēlīga Ilzei Galviņai, kura dzīvo Cēsu novada Vaives pagastā.

Jau daudzus gadus dalību izlozē neatsaka Cēsu Centrālās bibliotēkas vadītāja Natālija Krama, kura atzina, ka šis ir ļoti patīkams brīdis, jo tā ir iespēja sagādāt kādiem cilvēkiem prieku. N. Krama izvilka tā lasītāja uzvārdu, kurš savā īpašumā iegūst firmas “Bosch” rokas blenderi. Tas tiek Ludmilai Vorkulei, kura dzīvo Vecpiebalgas novada Taurenes pagastā.

Pēc gadu mijas cilvēki biežāk interesējas par veselīgāku dzīvesveidu, veselīgāku uzturu, un te lieti var noderēt elektriskais tvaika katls, kas ļauj maltīti pagatavot bez taukvielām. Šogad mantu klāstā bija “Beper” elektriskais tvaika katls, un tā ieguvēju noteica “Druvas” reklāmas nodaļas darbiniece Rudīte Brūvere. Šī ierīce nonāks Valentīnas Popas, kura dzīvo Raunas novada Drustu pagastā, īpašumā.

Pirmo reizi laikraksta loterijā piedalījās Cēsu novada pašvaldības komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pots, un viņš noteica, kurš iegūs “Clatronic” tvaika slotu. Mājas, dzīvokļa uzkopšana vienmēr ir darbietilpīgs process, tāpēc cerams, ka šī ierīce darbu kaut nedaudz atvieglos. Par tvaika slotas īpašnieku kļuva Raitis Sijāts, kurš dzīvo Cēsīs, Rīta ielā.

Ēst gatavošana ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa, tāpēc vienmēr noderīgi iegūt īpašumā kādu jaunu virtuves ierīci. Šoreiz piedāvājumā bija elektriskais grils, kas ļaus arī ziemas laikā savā virtuvē sagatavot gardus grilējumus – gaļu, dārzeņus, zivi. Šīs ierīces īpašnieku noteica “Latvijas Pasta” Cēsu 1.pasta nodaļas pārstāve Ida Ābele. Viņas roka bija veiksmīga Robertam Putniņam, kurš dzīvo Cēsīs, Loka ielā, un turpmāk savā virtuvē varēs lietot elektrisko grilu.

Tradicionāli loterijas galvenā manta ir televizors. Lai arī šobrīd tas ir katrā mājā, dažā pat vairāki, jauns un modernāks vienmēr noderēs. Pirms izlozes redakcijas darbinieki atcerējās, kādi televizori bija izlozēs pirms vairāk nekā desmit gadiem, kad bija lielie, smagie kineskopu televizori, kas nu jau aizgājuši vēsturē, vietu dodot ērtiem plāniem, viegliem plakano ekrānu tālrāžiem. Ierasti arī tas, ka galvenā laimesta ieguvēju nosaka uzņēmuma “Cēsu Druva” valdes priekšsēdētājs. Andras Gaņģes izvilktā lapiņa vēstīja, ka “Philips” televizors nonāks pie Daces Puriņas, kura dzīvo Cēsīs, Putnu ielā.

Uzrādot personu apliecinošu dokumentu, vinnētāji savus laimestus var saņemt “Druvas” redakcijā Cēsīs, Gaujas ielā 8.