Ziņas

Kriminālziņas

Draugam sit ar pannu, cietušais aizbēg no slimnīcas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse informē, ka aizvadītājā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 14 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (nav reģistrēta informācija par zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 18 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un deviņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši septiņi ceļu satiksmes negadījumi, divos negadījumos cietuši trīs cilvēki.

Reģistrēti divi gadījumi, kad autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 34 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 94 protokoli.

21.jūlijā pēc pulksten 4 Limbažu novada Katvaru pagastā no Dzelzceļa mājas pagalma nozagts 1966.gadā dzimušam vīrietim piederošs mopēds Honda Tact. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

20.jūlijā saņemta informācija, ka nakts laikā Apē, Avotu ielā, sabojājot durvis, iekļūts garāžā un no tajā esošās automašīnas bākas nozagti 20 litri benzīna, kā arī no pagalmā novietotās automašīnas salona nozagtas dažādas mantas un sabojāts priekšējais panelis. Policijā sākts kriminālprocess.

20.jūlijā saņemta informācija, ka Priekuļu novada Liepas pagastā, Liepas muižā, nozagti kādas ēkas ārpusē novietotie trīs puķu podi ar puķēm. Policija noskaidro zādzības apstākļus un nodarītos materiālos zaudējumus.

20.jūlijā saņemta informācija, ka Beverīnas novada Brenguļu pagastā, Enerģētiķos, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu iebraucis sētas stabā, to bojājot, un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot likumā noteiktā kārtībā policijai. Policija noskaidro iesaistīto automašīnu un tās vadītāju.

21.jūlijā pēc plkst. 1 naktī Valmierā, Rubenes ielā kāda nama kāpņutelpā,1992.gadā dzimušam stipri iereibušam vīrietim konflikta laikā draugs nodarījis miesas bojājumus ar pannu. Cietušais nogādāts slimnīcā, no kuras vēlāk aizbēdzis. Policija noskaidro visus apstākļus.

20.jūlijā, pēc pulksten 10 Salacgrīvā, Viļņu ielas un Sporta ielas krustojumā, pieķerts iereibis automašīnas Mitsubishi Outlander vadītājs. 1987.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 0,7 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.jūlijā ap pulksten 1 Strenču novada Sedā, Dārza ielā, pieķerts iereibis automašīnas Chrysler Voyager. 1996.gadā dzimušais autovadītājs pie stūres bija sēdies 1,49 promiļu reibumā un bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.

20.jūlijā ap pulksten 16.30 Burtnieku novada Rencēnu pagastā, Sauļos, autoceļa Valmiera – Rūjiena 15.kilometrā, 1995.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu BMW 525, iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar pretim braucošo automašīnu Hyndai IX, kuru vadīja 1971.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā smagas traumas guva Hyndai IX pasažieris, 1940.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā un vadītājs, kuram sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

20.jūlijā pulksten 17.30 Burtnieku novada Valmieras pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža 72.kilometrā, ceļa rotācijas aplī sadūrās automašīna VW Golf, kuru vadīja 1985.gadā dzimusi sieviete, un velosipēds, kuru vadīja 1951.gadā dzimusi sieviete. Negadījumā traumas guva velosipēda vadītāja, kurai sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

20.jūlijā ap pulksten 12 Valmierā, Stacijas ielā, 1946.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu VAZ, neizvēlējas drošu distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo 1986.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu Opel Astra, kas trieciena rezultātā sadūrās ar automašīnu Toyota Corolla Verso, kuru vadīja 1990.gadā dzimusi sieviete. Negadījumā bojātas automašīnas, cietušo nav.