Ziņas

Kriminālziņas

Drabešu pagastā, izsitot logu iekļūts angārā, kur no tehnikas nozagta degviela

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 78 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir piecas cietušas personas. Noformēti 48 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 16 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

20.maijā pulksten 13:08 Amatas novadā, Drabešu pagastā, Ieriķi autoceļa Rīga – Sigulda –  Igaunijas robeža – Veclaicene 73.kilometrā, vīrietis vadot automašīnu “Scania”, sakabē ar piekabi nebija pietiekami uzmanīgs un izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu “Mazda”, kura savukārt ietriecās priekšā braucošā automašīnā “Nissan Qashqai”, kas tajā brīdī veica nogriešanās manevru. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas Mazda vadītājs un trīs pasažieri, visi no hospitalizācijas atteicās. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Vakar, 20.maijā saņemta informācija, ka laika posmā no 16.maija līdz 20.maijam Amatas novadā, Drabešu pagastā, kādā īpašumā izsitot logu iekļūts angārā, kur no tehnikas nozagta degviela, dažādi instrumenti un akumulatori. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, skaidro notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus.