Raksti

Domas

Zvaigznēm tomēr jātic

Sandra Trēziņa

Nesen kaut kur lasīju, ka koronavīrusu esot pareģojis Nostradams. “Kā tad, ka tik ne arī,” pie sevis nodomāju, jo, lai gan horoskopos ieskatīties mēdzu, par pilnu ņēmusi neesmu. Tad iedomājos paskatīties, vai, sagaidot 2020.gadu, mūsu astrologi spējuši saskatīt zvaigznēs to, ko pašlaik piedzīvojam. Protams, tiešu norādījumu uz kaut kādu vīrusu, kas skars visu pasauli, nav, bet citi pareģojumi, šobrīd jāatzīst, ir pārsteidzoši.

Tā astroloģe Ilze Reiha par Žurkas gadu sacījusi: “Žurkas ir vieni no gudrākajiem dzīvniekiem pasaulē – tās lieliski mācās un ir ļoti attapīgas. Veiksminieki būs tie, kuri mācīsies no vēsturiskām kļūdām – savām un citu, lai uzkrātās zināšanas un savu pieredzi liktu lietā ikkatru mirkli. Šogad īpaši nopietni jāizturas pret saviem pienākumiem un saistībām – gan rakstiskām, gan mutiskām. Viss jāizpilda par simts procentiem, lai nesaņemtu no likteņa brāzienu un netiktu sabojāta dzīves kvalitāte, iespējas un apstākļi. Jo vairāk mācīsimies, jo attapīgāki būsim, jo veiksmīgāks mums visiem būs 2020. gads. Tie, kuri joprojām vadīsies pēc savām emocijām un garastāvokļa, šogad bieži iebrauks auzās, jo Žurkas gadā ir jāvadās pēc skaidriem aprēķiniem un skaitļiem. 2020. gadā jābūt īstiem stratēģiem un kā šaha lielmeistariem jāapdomā vairāki soļi uz priekšu. Ievērojot šo ieteikumu – apdomāt katru soli un rīcību. [..] Pēc Maga zvaigznes 2020. būs Mēness gads, tāpēc valdīs mātišķa, sievišķa, bet mainīga enerģētika. Būsim jūtīgāki, emocionālāki, intuitīvāki un par primāro izvirzīsim ģimeni. ”

Vēl pārsteidzošākas šodien izklausās astrologa Andra Rača prognozes un ieteikumi: “Šis būs kārtības ieviešanas gads. Tiesa, kārtības ieviešana var būt gan veiksmīga, gan pārcentīga, gan problēmas saasinoša, bet – kārtības ieviešanas centieni būs, turklāt praktiski visās sfērās. Tas nozīmē, ka mazināsies ilūzijas un cerības, ka “gan jau kaut kā”, ka “gan jau būs labi”.” Un viņš uzskata, ka ieguvēji šogad būs tie, kuri mācēs darboties efektīvi. “Tas savukārt nozīmē: vairāk robotu, vairāk automātisko atbildētāju, vairāk pašapkalpošanās automātu, vairāk mobilo aplikāciju, kurām nevajag cilvēku klātbūtni. Darba roku jautājums būs super, super, super aktualizēts. Jau šobrīd tas ir ļoti aktuāls, un ne tikai pie mums, arī pasaulē kopumā. Tāpēc no tiem, kuri grib kaut ko darīt, bieži dzirdēsim: “Bet kurš tad strādās?!…” “Es jau nelemšu valdības vietā.” Bet skaidrs, ka situācija būs līdzīga kā kara apstākļos, kad jāņem arī vecie un pavisam jaunie. Kā Dvēseļu putenī: viens karam par vecu, otrs par jaunu, bet – ir vajadzīgi visi, kuri var kustēties.”

Viņš prognozē, ka viens no šā gada raksturīgākajiem vārdiem būs “sankcijas”: “Visās sfērās, visās nozīmēs. Runājot līdzībās: ja bērns negribēs ēst, ko vecāki viņam dos, viņam nedos neko. Respektīvi, gan mikrolīmenī, gan valstiski uzvarēs tie, kuriem būs pamatotāki argumenti – ka tā būs labāk sistēmai kopumā un ilg­termiņā. [..] Domāju, ka būs valstis, kur tiks ieviests pat ārkārtas stāvoklis.” [..] Viņš apgalvo, ka planētas Marss – tas ir karavīru un ieroču aizbildnis – ietekmē varēs aizmirst par taisnīgumu un tiesiskumu. Būs kontrole – kam būs spēks, tas kontrolēs. A.Račs skaidro: “Pasaule cikliski mainās – te atlaiž grožus, te pievelk. Šogad atkal pievilks, bet – mūžīgi jau nepievilks. ”

Ko tik neesam piedzīvojuši pēdējos 50 gados: revolūciju, valsts iekārtas maiņu, vairākkārtēju naudas maiņu, ekonomisko krīzi. Tagad koronavīrusu, kas licis noticēt zvaigznēm un to “tulkotājiem”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *