Raksti

Domas

Stiprināsim viens otru

Andra Gaņģe

Pēc daudzajām svētku dienām atsācies īstais darba ritms – pirmā pilnā darba nedēļa šajā gadā. Un janvārī nebūs nevienu svētku, kurus Latvijā plaši atzīmē. Pienākumu ritenis iegriezīsies tā, ka no tā laukā tikt nevarēs, pat apstāties īsti neatliks laika. Bet vēl šajā pirmdienā “Druvā” iesvārstījās aizvadīto svētku atskaņas – laba vēlējumi, labi vārdi.

Abonenti piektdien kopā ar 2020.gada pirmo “Druvas” numuru saņēma arī dāvanu – sienas kalendāru. Prieks, ka daudziem tas bija paticis, paticis pat tā, ka vakardienas rīts sākās ar jaukiem paldies par kalendāru un laba vēlējumiem. Bija tik jauki, ka šo nu jau ierasto velti, ko sarūpējam janvāra abonentiem, cilvēki uztvēra ar prieku. Paldies visiem, kas zvanīja un rakstīja e-pasta vēstules. Sarunās un rakstos jau bija vien daži teikumi, bet cik nozīmīgi tie bija mums, kalendāra veidotājiem! Gandarījums un prieks, ka izdevies.

Redakcija šo prieku dala ar kalendāra fotoattēlu autoru vecpiebaldzēnu Aivaru Ošiņu. Viņa mākslinieka redzējums no Piebalgas puses izcēlis gleznainus un neatkārtojamus dabas mirkļus. Stirna apsnigušā kokā meklē mīkstus zariņus, stārķis ar ligzdas būvmateriālu knābī, mežapīle rudens pārlidojuma jūtās, vai vāvere, kas meklē savus riekstu krājumus – tie visi ir skati, kurus Latvijas dabā ieraudzīt iespējams ikvienam, ja vien nepietrūkst pacietības. Taču parādīt šo ainu tā, lai attēls reizē stāstītu zināmo un unikālo, lai radītu noskaņu un sajūtas, vajag ko vairāk. Acīmredzot talantu.

Sākot šo darba gadu, visiem gribu vēlēt – stiprināsim savus talantus! Meklēsim tam laiku un iespējas pat tad, ja šķiet, ka ne vienu, ne otru neatrast. Otrs vēlējums – neaizmirsīsim citiem teikt labus vārdus, pateikt paldies arī par lietām, kas ikdienā jau liekas pierastas. Stiprināsim viens otru!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *