Raksti

Domas

Sākas 2023.gada abonēšanas kampaņa

Andra Gaņģe

Līdz ar daudziem citiem notikumiem, kas šogad īpaši iezīmē 1.oktobri, ir viens tradicionālais – “Latvijas Pasts” sāk preses abonēšanas kampaņu nākamajam gadam. Jau gadu desmitiem datums ir nemainīgs.

Šis rudens “Druvai” bija neparasts. 2023.gada abonēšanas kampaņu sākām 20.septembrī, pasūtīt avīzi gan varēja tikai redakcijā, toties gada abonementam – 20 procentu atlaide, pusgadam mazāk – 15 procenti. Jāatgādina, ka rīt laikrakstu un žurnālu abonementus sāks pieņemt “Latvijas Pasts”, bet tur “Druvas” abonementam šo atlaižu nav. Taču, ja ir iespēja sazināties ar mums, redakciju, tad akciju vēl var izmantot līdz 31.oktobrim.

Nākamajā gadā lasītāji saņems citādu “Druvu”, avīze pie lasītāja nonāks divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās, taču ar vairāk lappusēm nekā patlaban. Kāpēc tāda izvēle? Pirmām kārtām, lai saglabātu iespējami pieejamu cenu. Viss, kas saistīts ar “Druvas” izdošanu un piegādi mājās jums, lasītāji, kļūst dārgāks. Bet tas, protams, jums nav jāskaidro, dzīves dārdzības palielināšanos ikvienā jomā jūt gan katrs cilvēks, gan uzņēmums.

Mainoties iznākšanas reižu skaitam, avīzes mērķi paliks tie paši – stāstīt par visu labo, kas notiek novadā, katrā pilsētā, pagastā. Rakstīsim par cilvēkiem, kuri te dzīvo, strādā, ir laimīgi vai nelaimīgi, skaita eiro vai centus. Par cilvēkiem, kuri par spīti ekonomiskām grūtībām spēj izdarīt daudz laba un vajadzīga citiem un sev.

Bet reizē turpināsim raudzīties uz to, kas traucē dzīvei, analizēt un vērtēt, kā tas, ko lemj vai nelemj varas – valsts un pašvaldības – ietekmē ikdienu, labklājību. Ko iedzīvotājs saņem no solītā, kādu pienesumu pagastu, pilsētu attīstībai dod izlietotā nodokļu nauda, kāpēc trūkst mazu, bet ļoti vajadzīgu lietu, pakalpojumu, palīdzības?

„Druva” ir vienīgais preses izdevums, kas domāts tieši Cēsu novada iedzīvotājiem. Lasītāji to novērtē. Pēc Latvijas Preses izdevēju asociācijas datiem, „Druva” ir otrais abonētākais reģionālās preses izdevums Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *