Raksti

Domas

Avīze jums, lasītāj!

Andra Gaņģe

Jaunu gadu sākam ar avīzei labu ziņu – esam iekļuvuši Vidzemē lasītāko preses izdevumu pieciniekā. Tā liecina pērn veiktā TNS aptauja. Šajā pieciniekā esam vienīgais reģionālais laikraksts starp populārajiem nedēļas žurnāliem. No vēsturisko rajonu avīzēm starp sava reģiona – Kurzemes – lasītākajiem preses izdevumiem pirmajā pieciniekā iekļuvis vēl “Kurzemes vārds”, Liepājas avīze. Tā nu varam pamatoti lepoties, ka savam lasītājam spējam dot interesantu un daudzveidīgu informāciju. Žurnālisti spēj saķert aktuālo un plašāk pastāstīt ne tikai par notikumiem, bet arī lasītājiem darīt zināmus amatpersonu viedokļus. Vēsturiskā Cēsu rajona astoņu novadu pašvaldību vadītāju domas bieži lasāmas “Druvas” slejās arī par jautājumiem, uz kuriem nav vienkāršas atbildes. Nereti nākas speciālistus iztaujāt, kā tiks risināti komunālās jomas sarežģījumi. Ja ne katrs iedzīvotājs to var pajautāt atbildīgajiem dienestiem, tad “Druvai” ir iespēja iztaujāt un dot atbildes savās slejās.

Vēsturiskajā Cēsu rajonā ir darbīga sabiedriskā un kultūras dzīve. Gandrīz katru nedēļu kādā no mūsu avīzes numuriem stāstām gan par profesionālo mākslinieku koncertiem un izstādēm, gan par amatierkolektīvu veikumu un vietējās sabiedrības rīkotiem atpūtas pasākumiem. Netrūkst aprakstu par pozitīviem, radošiem un atbildīgiem cilvēkiem, kuri ne tikai savu, bet arī citu cilvēku ikdienu dara bagātāku, krāsaināku, aizraujošāku. Tādu uzskaitījumu varētu turpināt – žurnālisti atrod darbīgus jauniešus, kas strādā citu labā, stipras ģimenes, kas audzina kuplu bērnu pulciņu vai svin sudraba, zelta kāzas. Tas ir mūsu kopējs ieguvums – lasītāju un rakstītāju -, uzzināt par spēcīgiem mērķtiecīgiem ļaudīm, kuru veikums iedvesmo.

Arī šogad “Druvā” ik numurs būs veidots tā, lai jums, lasītāji, dotu nepieciešamo – palīdzētu risināt sasāpējušas problēmas, atrast atbildes uz sarežģītiem jautājumiem, dotu iespēju uzzināt to, kas notiek tuvākā apkārtnē. Mūsu avīzes galvenais uzdevums paliek līdzšinējais – būt kopā ar lasītāju un viņu intereses stādīt augstāk par visu!
Lai jums veiksmēm bagāts, radošs un aizraujošiem notikumiem pildīts šis gads!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *