Ziņas

Uzņēmējdarbība

Divi uzņēmumi attīstīs aktīvu dzīvesveidu Līgatnē

Projektu “Aktīva dzīvesveida attīstība Līgatnes pilsētā” par kopumā 13 094 eiro realizēs divi uzņēmumi – SIA “Arena sports” un SIA “Rantzows sport”, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

SIA “Arena sports” par piedāvājuma summu 11 067 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN)) realizēs volejbola laukuma, basketbola grozu un vingrošanas laukuma izveidi Līgatnē, savukārt SIA “Rantzows sport” par 2027 eiro (bez PVN) nodrošinās sporta inventāra un aprīkojuma iegādi.

Abu uzņēmumu piedāvājums atbilst visām iepirkuma noteikumu prasībām un ir ar zemāku cenu konkrētajā iepirkuma daļā.

LETA jau informēja, ka Līgatnes novada dome bija izsludinājusi iepirkumu “Aktīva dzīvesveida attīstība Līgatnes pilsētā”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkums tika sadalīts divās daļās – pirmajā paredzēta volejbola laukuma, basketbola grozu un vingrošanas laukuma izveide Līgatnē, savukārt otrajā – sporta inventāra (sešu volejbola, četru basketbola bumbu) un aprīkojuma (divu volejbola laukuma tīklu, divu komplektu volejbola tīklu antenu, divu komplektu līniju marķējumu, divu pārvietojamu paaugstinājumu tiesnešiem, divu tablo un nojumes “Zvaigzne”) iegāde. Sporta inventārs un aprīkojums ir jānodrošina ar vismaz divu gadu garantiju. Pretendenti var iesniegt piedāvājumu par vienu vai abām iepirkuma daļām.

Tā kā projektu plānots segt no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzekļiem, pasūtītājs patur sev tiesības neizvēlēties nevienu no piedāvājumiem un izbeigt iepirkuma procedūru bez rezultātiem, ja netiks piešķirts ELFLA finansējums.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, Ķekavas novadā reģistrētā SIA “Arena sports”, kas nodarbojas ar sporta inventāra tirdzniecību, sporta zāļu, laukumu būvēšanu un iekārtošanu, kā arī sporta laukumu elastīgās pamatnes un sintētisko sporta segumu ieklāšanu, aizvadīto gadu noslēgusi ar 858 187 eiro apgrozījumu un 152 581 eiro lielu peļņu.

Savukārt Rīgā reģistrētā SIA “Rantzows sport”, kas nodarbojas ar inventāra tirdzniecību un sporta zāļu iekārtošanu, pērn strādājusi ar 690 510 eiro apgrozījumu un 8897 eiro lielu peļņu.