Ziņas

Sports

Divas uzvaras, divi zaudējumi

No Cēsu komandām joprojām bez zaudējumiem cīnās sieviešu basketbola komanda “Cēsis”, kas savā laukumā ar 78:57 (14:12, 19:20, 29:9, 16:16) uzvarēja “Liepājas metalurga” spēlētājas. Zane Rozīte guva 24 punktus, Karlīna Nīmane – 12, Maija Adata – 11.

Komandas trenere Inese Briede stāsta, ka pagaidām veiksmīgi apvienojas pieredze un jaunība.

“Zane Rozīte uzņemas iniciatīvu, kas dod rezultātu un iedvesmo arī jaunās spēlētājas. Jāatzīmē, ka arī jaunās spēlētājas sāk progresēt. Tiesa, nevaram ļaut spēlēt visām, jo jādomā par rezultātu, tāpēc laukumā sūtām spēcīgākās, bet gan jau pienāks arī citu laiks,” saka I. Briede.

Nākamā spēlē cēsniecēm jau šodien izbraukumā pret “RTU/ Klondaika”, ar kuru varētu cīnīties kā ar līdzīgu, bet savā laukumā komandu atkal redzēsim svētdien, kad viņas uzņems “TTT/ Rīga” basketbolistes.

Florbolā svarīgu uzvaru izcīnīja “SK Cēsis/ Lekrings”, kas savā laukumā ar 10:6 (4:1, 3:2, 3:3) pieveica “Bauskas klēts” komandu. Vārtus guva: Jānis Freivalds, Andris Malkavs – 3, Mārtiņš Jarohovičs, Mārtiņš Druvkalns, Mārtiņš Rajeckis, Ingus Laiviņš. Par cēsnieku pārākumu liecina arī metienu attiecība – 39:29 cēsnieku labā.

Pirmā apļa pēdējā spēlē izcīnīta svarīga uzvara, kas ļauj pēc septiņām spēlēm ieņemt ceturto pozīciju. Spēles noteikumus šoreiz diktēja mājnieki, jo vienubrīd rezultāts bija 6:1 viesu labā. Sekoja neveiksmīgs spēles posms, kas pretiniekiem ļāva pietuvoties, un astoņas minūtes līdz spēles beigām vairs tikai 7:6 “Lekringa” labā. Taču spēles beigas atkal bija cēsnieku pārziņā, un rezultātā uzvara 10:6.

Otro zaudējumu pēc kārtas Latvijas basketbola līgā piedzīvoja “SK Cēsis/ Remarks” komanda, savā laukumā ar 56:68 (20:15; 16:25; 14:17; 10:19) zaudēja “Falco/ Ķeizarmežs”. Vērojama savdabīga tendence, ka savā laukumā cēsniekiem rezultativitāte nav pārāk augsta. Galvenais treneris Vladimirs Kiseļovs tomēr nezaudē optimismu. “Daudz ko izšķirs nākamā spēle savā laukumā. Pēdējie divi zaudējumi nav patīkami, bet tur vainojami vairāki apstākļi. Pirmkārt, bija ilgs pārtraukums, otrkārt, sakarā par pasaules čempionātu florbolā nevarējām pilnvērtīgi trenēties savā laukumā. Tagad esam izanalizējuši pēdējās spēles un esam gatavi veikt nepieciešamās izmaiņas,” saka V. Kiseļovs.