Ziņas

Sports

Divas medaļas arī mājniekiem

Cēsīs aizvadīts nu jau par tradicionālu kļuvušais volejbola turnīrs jauniešiem “Cēsu Kauss 2017”, ko rīko Cēsu Sporta skola. Turnīrs notika jau piekto reizi, katru gadu pulcējot arvien kuplāku dalībnieku skaitu, un jau kļuvis par starpvalstu notikumu. Ja pērn bija komandas no Latvijas un Igaunijas, šogad spēcīgu konkurenci veidoja arī Kauņas (Lietuva) volejbolisti, izcīnot medaļas četrās no piecām vecuma grupām. Turklāt divās grupās lietuvieši izcīnīja zelta medaļas un uzvarētāju kausus.

Kopumā turnīrs risinājās četrās zālēs, astoņos laukumos, un 38 komandas sacentās par kausiem trijās vecuma grupās zēniem un divās meitenēm. Gan rīkotāji, gan turnīra dalībnieki atzīst, ka šīs sacensības bija lielisks pārbaudes turnīrs pirms jaunās sezonas.

Augstas kvalitātes volejbols bija vērojams jauniešiem U-19 grupā. Diemžēl objektīvu apstākļu dēļ laukumā neredzējām Cēsu Sporta skolas (CPSS) komandu, kas arī būtu starp favorītiem. Šoreiz uzvaru svinēja Rīgas Volejbola skolas (RVS) I komanda, otrajā vietā Kokneses volejbolisti, bet bronzas medaļas Kauņas komandai.

Pie medaļām tika arī mājinieki – CPSS volejbolisti, diemžēl neaizsniedzoties līdz uzvarētāju kausiem. Vistuvāk tiem bija U-14 grupas meitenes, kurām šoreiz sudraba medaļas. Uzvarētāju kauss Kauņas volejbolistēm, bet bronza – RVS II komandai.

Bronzas medaļu izcīnīja U-12 grupas zēni, kurus apsteidza RVS, izcīnot uzvaru. Kauņas volejbolistiem otrā vieta. Zēniem U-14 grupā uzvarēja Kuldīgas NSS komanda, otrajā vietā Tukuma Sporta skola, trešajā – Jēkabpils komanda, bet mājnieki palika tūlīt aiz labāko trijnieka.

Meitenēm U-17 grupā uzvarēja Kauņas volejbolistes, otrajā vietā Kuldīgas NSS, trešajā – RVS komanda, bet mājniecēm šoreiz 8.vieta.