Ziņas

Sports

Distanču slēpošanas sacensībās Valkā sasniegts lielākais dalībnieku skaits novada vēsturē

Sestdien, 5. martā, Valkas pagasta “Sedaskalnos” ar distanču slēpošanas sacensībām tika atklāts sacensību seriāls “Valkas četrcīņa – 2016”. Par spīti dažādām prognozēm, slēpošanas trase tika sagatavota un bija gatava uzņemt slēpotgribētājus, kamēr citur Latvijā sniegs ir vēl mazāk vai vispār vairs nav, tā informē Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja Kristīne Karole.

Pēc viņas teiktā, sacensībās kopumā startēja 87 dalībnieki no Valkas novada, Smiltenes, Grundzāles, Cēsīm, Valmieras, Jūrmalas, Gulbenes, Vecates, Mazsalacas un Igaunijas pilsētām Antslas un Tartu.

Lielajā četrcīņā jeb 15 kilometru distancē par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva Artis Krievāns no Valmieras ar rezultātu 0:41:25.

Savukārt mazās četrcīņas distancē jeb 7,5 kilometros labāko rezultātu sievietēm uzrādīja Elīna Tauvēna no Burtnieku novada ar rezultātu 0:23:26. Šajā distancē šogad varēja startēt arī vīrieši un par labāko šajā distancē kļuva Aleksejs Burovs ar rezultātu 0:27:56.

Šogad jaunums katrā posmā ir arī labākā rezultāta uzrādīšana sievietēm Veselīgas tautas klasē, kuru uzrādīja Dana Ceplīte no Valmieras.


Sacensību organizatori saka paldies visiem sacensību dalībniekiem, Valkas novada domes darbiniekiem, padomdevējiem, kuri palīdzēja slēpošanas trases labiekārtošanā. Vislielāko paldies vēlamies teikt Ivaram Stahovskim – “Sedaskalnu” saimniekam, kurš slēpošanas trases iekārtošanā paveicis vislielāko darbu, lai sacensības izdotos.

11. jūnijā dalībnieki tiks gaidīti uz “Valkas četrcīņa – 2016” otro posmu šosejas riteņbraukšanā pie Valkas pilsētas kultūras nama. Tiek solīts, ka šogad distances būs daudz aizraujošākas, izturīgākie ceļu varēs mērot līdz Naukšēniem un atpakaļ.

Rezultāti no sacensībām pieejami te: http://valka.lv/lv/valkas-novads-1/sports-1/sporta-pasakumu-rezultati