Ziņas

Sabiedrība

Instruktoru skolā Cēsīs notiks diskusija “Kas padara Latviju drošu?”

Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā Cēsīs šodien notiks pirmais iesildošais sarunu festivāla “Lampa” pasākums, kurā diskutēs par valsts aizsardzību, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Plkst.18 sāksies diskusija, un tajā piedalīsies Valsts prezidenta nacionālās drošības padomnieks Jānis Kažociņš, domnīcas “Providus” vadošā pētniece Iveta Kažoka, mārketinga speciālists Jānis Polis, kā arī tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS pārstāve Ieva Strode.

Pasākumā diskutēs ne tikai par militārās drošības jautājumiem, bet arī par labas pārvaldības un sabiedrības līdzdalības nozīmi, mediju pratību, kritisko domāšanu un citiem valstiski nozīmīgiem jautājumiem.

Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skola ir militārās izglītības iestāde profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmu īstenošanai. Skolas darbības mērķis, veidojot militārās izglītības vidi, ir organizēt un īstenot karavīru vienotu, kvalitatīvu militāro profesionālo izglītību, kas nodrošinātu militārās profesionālās izglītības mērķu sasniegšanā.

Sarunu festivāls “Lampa” ir ikgadējs brīvdabas pasākums, kura mērķis ir mudināt Latvijas iedzīvotājus aktīvi iesaistīties sabiedriskajos un politiskajos procesos, piedāvājot atvērtu diskusiju ar dažādiem viedokļu līderiem.