Ziņas

Sports

Diska metēju panākumi

Par uzvaru. Cēsu Sporta skolas audzēkne Vineta Krūmiņa Latvijas Ziemas čempionātā diska mešanā U18 grupā pārliecinoši izcīnīja zelta godalgu. Foto: no albuma

Cēsu Sporta skolas audzēkņi veiksmīgi startējuši Latvijas Ziemas čempionātā diska mešanā, kas notika Murjāņu Sporta ģimnāzijas stadionā. Uz sacensībām devās pieci trenera Māra Urtāna audzēkņi, četri ieguva medaļas.

Augstākā kaluma godalga Vinetai Krūmiņai U18 grupā. Jau ar pirmo mēģinājumu viņa sasniedza rezultātu 38,14 m un tā arī palika nesasniedzama konkurentēm. Otrās vietas ieguvēja zaudēja viņai vairāk par trim metriem.

Divas godalgas mūsu zēniem U16 grupā. Šajā grupā nepārspēts palika Valmieras Sporta skolas audzēknis, kurš vienīgais raidīja disku tālāk par 45 metriem (viņa rezultāts 45,91 m), bet tūlīt aiz viņa divi Cēsu Sporta skolas audzēkņi – otrajā vietā Niks Kļaviņš ar rezultātu 44,32 m, bet trešais Artūrs Ozols – 38,88m.

Pieaugušo konkurencē Aleksandrs Volkovs pirmajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 43,97 metri, kas palika nepārspēts līdz pat piektajiem mēģinājumiem, kad disku tālāk ­­­­(47,13 m)­ raidīja valmierietis Dāvis Oliņš, bet pēdējā, sestajā, mēģinājumā, Aleksandru uz trešo vietu nobīdīja Dins Demidočkis no Murjāņu Sporta ģimnāzijas – 44,37m.

U20 grupā startēja Jānis Gruzdiņs, kurš ar rezultātu 39,25m ­­ palika uzreiz aiz pjedestāla. Līdz pjedestālam pietrūka vairāk nekā 2,5 metri.