Ziņas

Kriminālziņas

Dikļos pazudušas aitas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 42 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti trīs nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, pieci nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 11 nodarījumi pret īpašumu, kā arī astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies četri vadītāji. Noformēti 71 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 27 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar, 31.oktobrī, saņemta informācija, ka laika posmā no 27.augusta līdz 31.oktobra pulksten 9:44 Kocēnu novadā, Dikļu pagastā, pie nenoskaidrotiem apstākļiem pazudušas 12 aitas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

31.oktobrī pulksten 23:55 Pārgaujas novadā, Straupē, Braslas ielā, 1994.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volvo” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 1,74 promiles. Vadītajam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.