Ziņas

Izklaide

Dikļos notiks Pavasara ziedu svētki un floristu konkurss

24.maijā Kocēnu novada Dikļu pagasta Dziesmu svētku promenādē jau ceturto reizi notiks Pavasara ziedu svētki “No senatnes līdz mūsdienām”, kuru laikā norisināsies arī floristu konkurss.

Kā aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte, dalībai konkursā līdz 18.maijam aicinātas pieteikties floristu komandas divu personu sastāvā no visas Latvijas. Pieteikumus var iesniegt Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā, zvanot pa telefonu 26486115 vai sūtot e-pastu uz adresi “inna.kreslina@kocenunovads.lv”.

Ar konkursa noteikumiem iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapā “www.kocenunovads.lv”.

Konkursa dalībnieki svētkos prezentēs divus darbus – viens iepriekš sagatavots mājasdarbs par tēmu “Neikena krēsls – Brīdis atpūtai”, bet otrs konkursa darbs par tēmu “Medaljons – Laika rats” būs jāgatavo konkursa norises vietā. Komandu darbus vērtēs profesionāla žūrija.

24.maijā plkst.10 notiks dalībnieku pieteikšanās un mājasdarba uzstādīšana, plkst.12 sāksies konkursa norise un darbu izvērtēšana, no plkst.14 notiks Vasarsvētku koncerti Dikļu evaņģēliski luteriskajā baznīcā un Dziesmu svētku promenādē. Plkst.16 viesiem no tālienes ieplānota ekskursija.

Pasākumu organizē Dikļu pagasta pārvalde, Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrs un Kocēnu novada dome.

LETA