Ziņas

Sabiedrība

Degusi gāzes plīts un malkas šķūnis

Aizvadītajā diennaktī, no 6.oktobra plkst. 6.30 līdz šī rīta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 48 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informē, ka Vidzemē ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama Madonas un Burtnieku novadā.

Vakar plkst. 8.53 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Madonas novada Praulienas pagasta Praulienu, kur trīs stāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvokļa virtuvē dega gāzes plīts 2m² lielā platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 9.33.

Plkst. 15.43 tikasaņemts izsaukums uz Burtnieku novada Rencēnu pagasta Lizdēniem. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu pilnā platībā (50 m²) dega malkas šķūnis un pirts jumts. Ugunsgrēka dzēšanā piedalījās Valmieras un Rūjienas ugunsdzēsēji, kā arī Rencēnu pagasta brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 16.09, bet likvidēts plkst. 17.33.