Ziņas

Sabiedrība

Degušas dažādas ēkas, traktors un žāvētava

Aizvadītajās brīvdienās, no 9.jūnija plkst. 6.30 līdz 12.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 17 izsaukumus – desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 14.49 tika saņemts izsaukums uz Jāņa Poruka ielu Cēsīs, kur divstāvu ražošanas ēkas pirmajā stāvā dega divas gaļas kūpināšanas kameras un dūmvads 10m² platībā. Plkst. 15.55 ugunsgrēks tika likvidēts.

Tās pašas dienas vakarā tika saņemts izsaukums uz Valmieras ielu Cēsīs, kur no gāzes balona degvielas uzpildes stacijā bija notikusi noplūde. Ugunsdzēsēji glābēji noslēdza gāzes balona ventili un gāzes noplūde tika likvidēta.

Svētdien plkst. 0.50 tika saņemts izsaukums uz Priekuļu novada Liepas pagasta Liepu, kur dega pusotrstāvīga dārza māja un šķūnis 70m² lielā platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 4.18.

Plkst. 1.51 tika saņemts izsaukums uz Dzelzceļa ielu Gulbenē, kur 20m² lielā platībā dega saimniecības ēka. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 4.45.

Šorīt plkst. 4.50 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Praulienas pagastu, kur 40m² lielā platībā dega saimniecības ēka un 15m² platībā malka. Plkst. 7.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu Vecpiebalgas novada Inešu pagastā, kur dega traktors 3m² platībā, uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur 10m² platībā dega atkritumi un uz Pulkveža Zemitāna ielu Strenčos, kur  2m² platībā dega žāvētava, kā arī devās dzēst ugunsgrēku Mehanizācijas ielā Limbažos, kur dega dzelzceļa gulšņi 30m² platībā.