Ziņas

Sabiedrība

Dega kokzāģētava

Par liesmām gandrīz pagasta centrā valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu brigādei tika paziņots pulksten 23.18. Brigādes priekšnieks Pēteris Serovs pastāstīja, ka ugunsgrēks bijis apjomīgs, tā dzēšanā piedalījušās sešas specializētas automašīnas, jo Cēsu brigādei talkā nākuši valsts ugunsdzēsēji no Siguldas, kā arī Līgatnes pagasta brīvprātīgie dzēsēji, piedalījies arī pats pašvaldības vadītājs Guntars Pīpkalējs.

Dzīvojamās mājas ugunsgrēka laikā nav bijušas apdraudētas, bet līgatniešiem nakti nācies pavadīt bez elektrības, jo nācies atslēgt degošajam objektam tuvējo augstsprieguma elektropārvades līniju. Tikai pēc pulksten 4 no rīta, kad ugunsgrēks nodzēsts, elektrības piegāde atjaunota.

Pašlaik kopā ar Cēsu rajona policijas pārvaldi tiek noskaidrots ugunsgrēka iemesls. P.Serovs pastāstīja, ka zāģētava 24.maijā ap pulksten 17 beigusi darbu, telpas noslēgtas. Uguns nelaimi pamanījis sargs.

Noskaidrot uzņēmuma “Avekss” vadītāja Ainara Vanaga viedokli par notikušo nelaimi “Druva” nevarēja, jo neizdevās ar viņu sazināties.